Jarosław Kaczyński, Jan Maria Tomaszewski

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI, TOMASZ RADZIK Jarosław Kaczyński, Jan Maria Tomaszewski

Jan Maria Tomaszewski dla "Super Expressu"

Niepokojące wyznanie kuzyna Kaczyńskiego. "Boję się o Jarka"

Ostatnie tygodnie w polityce są szczególnie niespokojne. Końcówka października przyniosła kilka ataków na biura polityków PiS, o których donosiliśmy w „Super Expressie”. Przez to o Jarosława Kaczyńskiego (73 l.) boi się jego kuzyn, Jan Maria Tomaszewski (72 l.).

Ataki na polityków PiS. Agresorzy nachodzą biura deputowanych

O ataku 20-latka na siedzibę PiS przy Nowogrodzkiej w Warszawie usłyszała cała Polska. Rozjuszony napastnik próbował sforsować drzwi do biura, doszło do szarpaniny z ochroniarzem, któremu kilkakrotnie groził śmiercią. Dzień później inny agresor wkroczył do biura posłanki PiS Moniki Pawłowskiej (39 l.) we Włodawie i groził personelowi topieniem w szambie. Obydwa incydenty poprzedził jeszcze jeden – w Kielcach wściekły senior zaatakował biuro europosła PiS Dominika Tarczyńskiego (43 l.), zmuszając asystentkę polityka do ratowania się przed mężczyzną.

Jan Maria Tomaszewski o Jarosławie Kaczyńskim: "Boję się o Jarka"

W kontekście tych ataków zapytaliśmy się Jana Marię Tomaszewskiego, czy boi się o swojego kuzyna Jarosława Kaczyńskiego. W końcu prezes PiS codziennie urzęduje w centrali partyjnej przy Nowogrodzkiej, więc każdy potencjalny agresor dokładnie wie, gdzie może go znaleźć. - To zawsze jest jakieś ryzyko i boję się trochę o Jarka. Wszystko w rękach Boga. Ale wisi nad nami też inne niebezpieczeństwo: to Tusk i jego ewentualne rządy. Musimy wygrać z Tuskiem, z PO. Jeśli przegramy, to będzie po dobrych rządach dla Polski... - mówi w rozmowie z „SE” Jan Maria Tomaszewski

Poniżej galeria z pocałunkami Jarosława Kaczyńskiego

Sonda
Jak oceniasz rządy PiS?
[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Gen. Mieczysław Bieniek: "To systemowa eksterminacja ludności"

O prezesa PiS boi się jego kuzyn, a tymczasem Polacy boją się utraty pracy i oszczędności.

Posłuchaj niepokojących słów przedstawiciela rządu!

Listen to "Bezrobocie może wzrosnąć. Grozi nam RECESJA GOSPODARCZA - Waldemar Buda. SEDNO SPRAWY" on Spreaker.