Siedziba Pis

i

Autor: Marek Zieliński Siedziba Pis

Gorąco pod centralą PiS

Dziennikarze przed siedzibą PiS przegonieni przez policję. Zaskakujące tłumaczenie

2022-09-22 16:00

Atmosfera pod centralą PiS jest dziś napięta. Pod obiektem zebrało się sporo mediów w związku ze spotkaniem partyjnych tuzów, jakie ma tam miejsce. Zgodnie z relacją naszego fotoreportera policjanci zabezpieczający teren nagle zmusili wyczekujących tam dziennikarzy do przesunięcia się.

Gorąco pod siedzibą PiS! Jak przekazał nasz fotoreporter, policjanci nagle wygonili wszystkich dziennikarzy, którzy czekali na miejscu na polityków Prawa i Sprawiedliwości. - Nikt nie może tam stać. Wszyscy są pod schodami - donosi nasz redakcyjny kolega.

Dzieje się pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Przy Nowogrodzkiej policja rozstawia media "dla ich bezpieczeństwa"

Zgodnie z jego słowami zachowanie policji uniemożliwiło dziennikarzom pracę. - Jak mnie wygonią stamtąd, to ja nie zrobię żadnego zdjęcia poza wyjeżdżającym samochodem, bo tu nie ma możliwości. Brama jest zamknięta. Tak się robi przez szpary w bramie - mówi nasz reporter, który jest jednym z przedstawicieli mediów zebranych dziś pod centralą Prawa i Sprawiedliwości. Jak potwierdza, policjanci przesunęli media bez podania podstawy prawnej.

O komentarz w sprawie poprosiliśmy biuro rzecznika prasowego Komendanta Stołecznego Policji. Zgodnie z komunikatem dziennikarzy przesunięto spod bramy do schodów, żeby zapewnić im bezpieczeństwo. - Stali w bramie i dla ich bezpieczeństwa, żeby nie potrącił ich samochód zostali skierowani w inne bezpieczniejsze miejsce - usłyszeliśmy w odpowiedzi na pytanie o to, co wydarzyło się przy Nowogrodzkiej 84.

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Putin marzy o tym, by UE się rozpadła

Poniżej galeria, w której możecie zobaczyć, jak Jarosław Kaczyński nie wyszedł na spotkanie wizytującemu go w centrali PiS szefowi niemieckiej opozycji

Sonda
Czy Twoim zdaniem PiS radzi sobie z drożyzną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE