Kosiniak-Kamysz, Hołownia

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Kosiniak-Kamysz, Hołownia

Jest zaporszenie

Polityczny plan na sobotę 24.06. Konwencja Trzeciej Drogi. Gdzie i o której?

2023-06-22 11:05

W sobotę 24.06 szykuje się wiele politycznych wydarzeń. Oprócz wiecu Tuska i konwencji PiS, zaplanowana jest konwencja Trzeciej Drogi, czyli koalicji pod wodzą Szymona Hołowni i Władysława Kosiniaka-Kamysza. W sieci pojawił się spot promujący wydarzenie. Gdzie i o której odbędzie się konwencja Trzeciej Drogi w sobotę 24.06?

W sobotę 24.06 szykuje się wielkie polityczne starcie Zjednoczonej Prawicy i Koalicji Obywatelskiej na Dolnym Śląsku. We Wrocławiu odbędzie się wiec Donalda Tuska, natomiast w Bogatyni zaplanowana jest konwencja Prawa i Sprawiedliwości, która pierwotnie miała odbyć się w Łodzi, ale na kilka dni przed wydarzeniem podjęto decyzję o zmianie miejsca. Oprócz tych dwóch politycznych wydarzeń szykuje się też pierwsza konwencja Trzeciej Drogi, czyli środowiska Władysława Kosiniaka-Kamysza (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Szymona Hołowni (Polska 2050). Gdzie i o której odbędzie się konwencja Trzeciej Drogi?

Konwencja Trzeciej Drogi. Gdzie i o której spotkanie Szymona Hołowni i Władysława Kosiniaka-Kamysza?

Konwencja Trzeciej Drogi została zaplanowana na sobotę 24.06. Znane jest już miejsce spotkania i godzina rozpoczęcia konwencji. Konwencja obędzie się w Grodzisku Mazowieckim o godz. 10 w Hali Widowiskowo-Sportowej CAilS przy ul. Sportowej 29. Będzie to pierwsza konwencja Hołowni i Kosiniaka-Kamysza. Czego należy się spodziewać po sobotniej konwencji? -Wszystkich zaskoczymy, to będzie nowe otwarcie, przedstawienie polityki w wariancie, w którym jeszcze nikt nie przedstawiał - przyznał w rozmowie z PAP wiceprezes PSL Dariusz Klimczak. 

Sonda
Czy po wygranych wyborach przez PiS Mateusz Morawiecki powinien pozostać premierem?
I.LESZCZYNA: JESTEŚMY NA FALI WZNOSZĄCEJ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany