Ukraina. Wojenne zniszczenia

i

Autor: AP Ukraina. Wojenne zniszczenia

Podsłuchali przerażającą rozmowę Rosjan. Chwalił się żonie podrzynaniem gardeł [18+]

2022-07-04 17:50

SBU, czyli Służba Bezpieczeństwa Ukrainy, która regularnie podsłuchuje rozmowy telefoniczne Rosjan, co jakiś czas publikuje niektóre z pozyskanych treści. Z ostatnich doniesień wynika, że funkcjonariusze podsłuchali najbardziej przerażającą rozmowę z frontu. Rosyjski żołnierz, jak o zwykłych czynnościach dnia powszedniego, mówił o podrzynaniu gardeł Ukraińcom.

SBU podsłuchało już niejedną rozmowę Rosjan na froncie. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o przechwyconych dialogach, które później Ukraińcy publikują w sieci. Tym razem sami przyznali jednak, że słyszeli "najostrzejszą rozmowę ze wszystkich przechwyconych".

Rosja podrzyna gardła Ukraińcom. Rosyjski żołnierz "chwalił się żonie"

Treść przechwyconej przez SBU rozmowy wskazuje, że żołnierz dzwonił do swojej żony. Mężczyzna wyraźnie lekceważąco odnosi się nie tylko do Ukraińców, ale całej wojny, nazywając ją "imprezą". Żołnierz przyznał się żonie, że poderżnął gardło rannemu Ukraińcowi, bo nigdy w życiu tego nie robił. Ze słów sołdata przebija się fascynacja.

Pobiegliśmy zająć swoje stanowiska. Dowództwo powiedziało nam, żebyśmy po drodze dobijali Ukraińców. Cóż, pomyślałem sobie: kur*a, może spróbuję poderżnąć gardło? A ch*j tam, zrobię to! No i poderżnąłem mężczyźnie gardło. Kolega też... Zrobiło mi się ch*jowo (...). No, a kiedy jeszcze będę miał możliwość poderżnąć komuś gardło? - relacjonuje żonie żołnierz.

Rosjanin poprosił jeszcze swoją żonę, by nikomu o jego relacji nie mówiła. SBU podaje, że żona podrzynacza gardeł "była na początku zaskoczona krwiożerczymi fantazjami męża, ale w końcu zaczęła się śmiać w głos".

Poniżej galeria dotycząca potencjalnych następców Władimira Putina, a pod nią nagranie opisywanej rozmowy. Ze względu na treść ostrzegamy, że materiał jest przeznaczony tylko dla dorosłych o mocnych nerwach.

Sonda
Czy Ukraina wygra bitwę o Donbas?
Express Biedrzyckiej 04.07 (Ryszard Schnepf, gen. Waldemar Skrzypczak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE