Paweł Wojtunik

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Paweł Wojtunik

OKROPNE

Kolejny atak na rodzinę byłego szefa CBA. Żona Wojtunika w nocy odebrała wstrząsający telefon

2022-11-09 13:23

Były szef CBA Paweł Wojtunik poinformował w mediach społecznościowych, że ktoś ponownie zaczął nękać jego rodzinę. "Wczoraj w nocy moja żona odebrała dwa telefony z drastycznymi groźbami śmierci i gwałtów na moich córkach" - napisał na Twitterze w środę, 9 listopada. To nie pierwsza taka sytuacja w tym roku.

Paweł Wojtunik przekazał na Twitterze okropną wiadomość. W nocy z 8 na 9 listopada jego żona odebrała dwa telefony z "drastycznymi groźbami śmierci i gwałtów na jej córkach”. Ponadto pod dom byłego szefa CBA przyjechała zaalarmowana o pożarze straż pożarna i policja. 

Wojtunik nie kryje oburzenia sytuacją. "Dla nas to nie jakiś tam spoofing a zorganizowane celowe nękanie i zastraszenie…" - napisał w mediach społecznościowych. 

To nie pierwszy taki atak na rodzinę byłego szefa CBA w tym roku. W lutym ktoś zawiadomił służby o rzekomym pożarze w jego domu, a wcześniej jego córka otrzymała telefon z wiadomością o śmierci ojca. Sprawca tego ataku wciąż nie został zatrzymany. Jak donoszą media, na razie został zatrzymany jedynie 44-letni informatyk programista z 20-letnim stażem, który miał pomagać w procederze, natomiast nie był bezpośrednim sprawcą cyberataku na rodzinę byłego szefa CBA

"Urządzili zmasowaną akcję". Borys Budka i jego żona również otrzymali obrzydliwe SMS-y z groźbami 

Post Wojtunika skomentowała m.in. żona posła PO Borysa Budki i radna z Gliwic Katarzyna Kuczyńska-Budka, która przyznała, że również i jej rodzina otrzymała wczoraj SMS-y z groźbami. "Urządzili zmasowaną akcję" - oceniła. 

Wiadomości, jakie otrzymała są naprawdę przerażające:  "Zamorduję cię k***. Bo zgłosiłeś sprawę spoofingu. Przez ciebie siedziałem od kwietnia. Wyszedłem. Rozje*** ci łeb maczetą. Obserwuję cię”. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: "Roz*** ci łeb maczetą". Radna z Gliwic dostaje obrzydliwe pogróżki

Sonda
Czy padłeś/padłaś ofiarą cyberataku?
prof. Ewa Marciniak: Bez komunikatu ws. cyberataków będą powstawać plotki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany