Tomasz Lis. Dziękuję lekarzom za uratowanie życia

i

Autor: Tomasz Lis/TWITTER Tomasz Lis. Dziękuję lekarzom za uratowanie życia

Wsparcie zadeklarował wiceszef PiS

Udar Tomasza Lisa. Joachim Brudziński obiecuje mu pomóc. Powiedział jak

2022-10-13 12:13

Udar Tomasza Lisa (56 l.) stał się smutną wiadomością czwartkowego poranka. Jak przekazał w mediach społecznościowych sam dziennikarz, w 4 dni po przebiegnięciu przez niego maratonu w Chicago, znów przeszedł udar mózgu. W tej niełatwej sytuacji wspierają go także politycy PiS. Joachim Brudziński (54 l.), wiceszef partii, zadeklarował pomoc dla Lisa.

Czwarty udar Tomasza Lisa jak grom z jasnego nieba rozdarł czwartkowy poranek. Dziennikarz poinformował o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem Twittera, gdzie zamieścił także zdjęcie ze szpitala. Jak wyjaśnił Tomasz Lis, noc ze środy na czwartek była szczególnie trudna. Dziennikarz prawdopodobnie był na skraju życia i śmierci.

Udar Tomasza Lisa. Dziennikarza wspiera także Joachim Brudziński

Miałem udar. Jestem na erce udarowej jednego z warszawskich szpitali. Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takiej pewne. Co dalej zdecydują lekarze. Wszystkich pozdrawiam - napisał na Twitterze słynny dziennikarz. Nie potrzeba było długo czekać, by pod jego wpisem zaroiło się od komentarzy pełnych wsparcia. Szczególnie zwraca uwagę odzew osób, które dotąd sytuowały się raczej jako przeciwnicy Tomasza Lisa, niż jego sympatycy.

Jedną z takich postaci jest Joachim Brudziński, szef szczecińskiego PiS i wiceszef całej partii. Działacz znany z bliskiej zażyłości z prezesem Jarosławem Kaczyńskim (73 l.) złożył Tomaszowi Lisowi bardzo szczególne życzenia powrotu do zdrowia i dodał obietnicę wsparcia.

Obietnica Joachima Brudzińskiego. Co dla Tomasza Lisa zrobi polityk?

Spieramy się i wyzłośliwiamy wzajemnie na TT ale dziś pamietam o Panu w modlitwie i życzę Panu dużo zdrowia - napisał pod zdjęciem Tomasza Lisa Joachim Brudziński. Taki gest ze strony polityka PiS znanego z ciętego języka wywołał niemałe poruszenie. Pod słowami Joachima Brudzińskiego zebrało się wielu krytyków partii rządzącej, którzy zwracają jednak uwagę, że polityk zachował się z klasą w obliczu trudnych chwil dziennikarza kojarzonego z opozycją.

Poniżej galeria ze zdjęciami młodego Tomasza Lisa

Sonda
Czy Tomasz Lis powinien wejść do wielkiej polityki?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Jacek Jaśkowiak ostro o polityce PiS: Hejt i rozdawnictwo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany