Premier Morawiecki UCIEKA przed rolnikami. Nagranie to hit! Donald Tusk ma używanie

i

Autor: Facebook; Agrounia Premier Morawiecki UCIEKA przed rolnikami. Nagranie to hit! Donald Tusk ma używanie

Premier Morawiecki UCIEKA przed rolnikami. Nagranie to hit! Donald Tusk ma używanie [WIDEO]

2021-03-06 18:17

Premier RP Mateusz Morawiecki uczestniczył w hucznym otwarciu wschodniej obwodnicy Wrześni (woj. wielkopolskie), kiedy na drogę nagle wbiegli rolnicy! Uczestnicy stwierdzili, że Morawiecki przed nimi uciekł, bo w tym samym momencie premier zakończył swoje wystąpienie i oddalił się z miejsca zdarzenia. Poniżej mamy nagranie.! Donald Tusk nie mógł odpuścić takiej okazji i wbił szpilę swojemu politycznemu oponentowi.

Uroczyste otwarcie wschodniej obwodnicy Wrześni (woj. wielkopolskie) zakończyło się w atmosferze incydentu z udziałem przedstawicieli AGROunii oraz premiera RP Mateusza Morawieckiego, którego wystąpienie zostało zakłócone przez manifestujących rolników. Wbiegli oni na ulicę, na której przemawiał premier! Morawiecki niemal w tym samym momencie przestał mówić i oddalił się z miejsca zdarzenia. W międzyczasie policjanci reagowali na zachowanie uczestników protestu. Jak później stwierdził Michał Kołodziejczyk, szef AGROunii, Mateusz Morawiecki przed nimi "uciekł". Nagranie to hit! Zobaczcie całość poniżej. 

Policjanci wylegitymowali 16 osób. Donald Tusk ma używanie na Twitterze

Jak podaje Onet.pl, w związku z incydentem 16 osób zostało wylegitymowanych przez policję. To jednak nie wszystko. Na Twitterze wydarzenie w osobliwy sposób skomentował także Donald Tusk. Nie mógł sobie odpuścić i wbił szpilę premierowi Morawieckiemu. "Mateusz, zgodnie z postulatem Strajku Kobiet, czym prędzej się oddalił", napisał Tusk na Twitterze. Poniżej zamieszczamy jego oryginalny wpis.

Wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu
Nasi Partnerzy polecają