Ważne spotkanie z premierem w centrali

Prezes Jarosław Kaczyński przyjechał do domu. W jego ręce dostrzegli tajemniczą paczkę [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-16 22:36

Jarosław Kaczyński (73 l.) we wtorek 16 sierpnia popołudniem spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim (54 l.) w centrali Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej. Musiało to być ostatnie spotkanie prezesa tego dnia, bo po wyjeździe premiera Kaczyński udał się prosto do swojego domu. Fotoreporterzy dostrzegli szczególną rzecz w ręku prezesa PiS. Mamy zdjęcia!

Jarosław Kaczyński swój dzień pracy w centrali PiS przy Nowogrodzkiej zakończył we wtorek po 18:00. Jak donieśli nam bowiem fotoreporterzy, ostatnim gościem prezesa PiS był Mateusz Morawiecki, który około 17:30 opuścił centrum dowodzenia partią. Jak donieśli fotoreporterzy "Super Expressu", którzy czuwają w najgorętszych politycznie miejscach w stolicy, po tym jak centralę PiS opuścił Morawiecki, chwilę po 18:00 wyjechał z niej również Jarosław Kaczyński.

Nie wiadomo czego dotyczyło spotkanie prezesa partii rządzącej z prezesem Rady Ministrów. Pewne jednak jest, że Jarosław Kaczyński musiał mieć smaczną kolację. Fotoreporterzy dostrzegli bowiem ciekawą rzecz w ręce Jarosława Kaczyńskiego, gdy ten wysiadał z auta.

Jarosław podczas wysiadania miał ze sobą zakupy z jednej znanej piekarni - przekazali w relacji do redakcji fotoreporterzy. Paczkę wyraźnie widać na zdjęciach, które uchwycili. I choć jej zawartość jest dobrze znana - to pieczywo - to tajemnicze jest jej pochodzenie.

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy

Tajemnicza paczka w rękach prezesa PiS. Skąd wzięło się pieczywo?

Nie wiadomo bowiem skąd wzięła się paczka z pieczywem w rękach prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Skoro bowiem polityk udał się prosto do domu z centrali przy Nowogrodzkiej, to skąd wzięła się torebka z pieczywem, jeśli nie miał okazji jej kupić?

Czy pieczywo dowiózł Kaczyńskiemu sam premier Morawiecki? A może Jarosław Kaczyński decyduje się na dojadanie pieczywa zakupionego wcześniej w ciągu dnia? Ta jedna prozaiczna rzecz prowadzi do tak wielu pytań. W tej sytuacji pewne jest tylko jedno - co przegryzał do kolacji prezes PiS.

Poniżej galeria, w której zobaczycie zdjęcia naszych fotoreporterów, na których widać Kaczyńskiego z tajemniczą paczką

Sonda
Czy uważasz, że PiS powinno rządzić trzecią kadencję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE