Debata

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express; Krzysztof Kaniewski/REPORTER; Tomasz Golla/Super Express; Marcin Wziontek/Super Express; Wojciech Olkusnik/East News; Artur Hojny/Super Express

Debata "Super Expressu"

Pierwsza taka debata w Polsce! Sześć reprezentantek z sześciu komitetów wyborczych w debacie "Super Expressu". Kobiety będą rozmawiać o Polsce

2023-09-14 16:07

Takiego starcia jeszcze nie widzieliście: sześć reprezentantek z wszystkich, sześciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Będzie to pierwsza taka debata! W studiu "Super Expressu", na żywo, kobiety z różnych ugrupowań politycznych będą rozmawiać o gospodarce, sprawach społecznych i światopoglądowych. Debata „Super Expressu” pod hasłem „Najważniejsze wybory” odbędzie się już w niedzielę, 17 września, o godz. 18:00. Debatę można oglądać na se.pl, na Youtubie oraz Facebooku "Super Expressu".

Debata "Super Expressu". Nowe reguły, nowi prowadzący i nowe uczestniczki

Kolejna debata „Super Expressu” będzie naprawdę wyjątkowa – nie tylko pojawią się nowe zasady, ale też w specjalnym studiu pojawią się same panie! Prowadzący debatę dziennikarze Super Expressu: Kamila Biedrzycka („Express Biedrzyckiej”) i Tomasz Walczak („Raport Walczaka”) będą zadawać pytania sześciu reprezentantkom z sześciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. A będą to:

Takiego starcia jeszcze nie było! 17 września, o godz. 18 szykuje się wyjątkowy i emocjonujący wieczór, w którym nie zabraknie trudnych pytań - debata "Super Expressu" na żywo!

Najważniejsze Wybory - Debata Spot

Debata "Super Expressu" – nowe zasady

Wszystkie uczestniczki wezmą udział w czterech częściach debaty. Pierwsza część to 4 ogólne pytania dotyczące gospodarki, światopoglądu i polityki społecznej. Na odpowiedź na każde z pytań debatujące będą miały po 60 sekund. W drugiej części kandydatki będą mogły zadać trzy pytania swoim konkurentkom. Na zadanie pytania przysługuje 30 sekund, 60 sekund na odpowiedź, a następnie 30 sekund na ripostę pytającej. Trzecia część to losowanie dwóch pytań z puli nadesłanej przez Czytelników i Internautów. Tutaj panie będą miały 60 sekund na odpowiedź. A czwarta część debaty SE będzie podsumowaniem. Uczestniczki dostaną na nie po 90 sekund.

Dwa dni przed debatą, czyli w piątek, 15 września, tuż po godzinie 10.00 w programie Kamili Biedrzyckiej "Express Biedrzyckiej" (na se.pl i YouTube "Super Expressu") odbędzie się losowanie kolejności odpowiadania na pytania, co przełoży się na ustawienie uczestniczek w studio.

Zapraszamy do oglądania naszej debaty NA ŻYWO na kanałach "Super Expressu" na YouTube i Facebooku oraz na stronie głównej SE.pl już w niedzielę, 17 września. Startujemy o godz. 18.

QUIZ Wiesz, jakie wykształcenie mają polscy politycy? To nie takie oczywiste!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego: kim z wykształcenia jest były prezydent Lech Wałęsa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany