Kolejna debata przedwyborcza Super Expressu. Tym razem nowe reguły! Kiedy i gdzie oglądać?

i

Autor: SE/Marek Kudelski Prowadzący: Kamila Biedrzycka i Tomasz Walczak

Wybory w Polsce

Kolejna debata przedwyborcza Super Expressu. Tym razem nowe reguły! Kiedy i gdzie oglądać?

2023-09-13 19:13

Wybory parlamentarne 2023 już za miesiąc! W niedzielę 15 października Polacy wybiorą posłów i senatorów na kolejną kadencję. Wraz ze zbliżającymi się wyborami Super Express organizuje debatę przedwyborczą przedstawicieli największych komitetów wyborczych! Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 17 września. Widzów czekają nowe reguły wydarzenia. Poznajcie szczegóły.

Najważniejsze Wybory - Debata Spot

Czas kampanii wyborczej to przede wszystkim okres rozmów i debat. Dlatego Super Express organizują debatę przedwyborczą, w której udział wezmą przedstawicielki wszystkich najważniejszych i największych komitetów wyborczych. Debata pod hasłem "Najważniejsze wybory" odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 września 2023 roku, a rozpocznie o godz. 18:00. To już druga debata, którą będą mogli śledzić nasi widzowie i czytelnicy. Tym razem szykują się jednak pewne nowości.

Gdzie oglądać debatę Super Expressu?

Oglądać i słuchać debaty NA ŻYWO będzie można na stronie: se.pl kanale Super Expressu na You Tube.  Debata, podobnie jak poprzednia, będzie podzielona na cztery części.

  • CZĘŚĆ PIERWSZA: w dwóch obszarach tematycznych: gospodarka, polityka społeczna/światopogląd. Zadane zostaną 4 pytania do uczestników debaty. Każdy uczestnik debaty będzie miał 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  • CZĘŚĆ DRUGA: każdy uczestnik debaty zadaje trzy pytania dowolnemu innemu uczestnikowi debaty (30 sekund na zadanie pytania, 60 sekund na odpowiedź, 30 sekund na ripostę). Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  • CZĘŚĆ TRZECIA: dwie rundy pytań od widzów. Każdy uczestnik debaty losuje jedno pytanie z puli 20 pytań wcześniej przysłanych od widzów. Uczestnik będzie miał 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  • CZĘŚĆ CZWARTA: podsumowanie. 90 sekund dla każdego uczestnika debaty. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.

Podobnie jak poprzednio kolejność ustawienia w studiu i odpowiadania na pytania zostanie ustalona w drodze losowania. Losowanie odbędzie się w piątek 15.09 w porannym programie "Express Biedrzyckiej" realizowanym na żywo na kanale „Super Expressu” na You Tube.

Niedzielna debata "Najważniejsze wybory" będzie prowadzona przez dziennikarzy "Super Expressu". Gospodarzami będą: znana z "Expressu Biedrzyckiej" Kamila Biedrzycka i znany z "Raportu Walczaka" Tomasz Walczak. Zapraszamy!

TUTAJ RELACJA Z POPRZEDNIEJ DEBATY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ, JAK PRZEBIEGŁA DEBATA

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ Z PIERWSZEJ DEBATY:

Nasi Partnerzy polecają