Patryk Jaki, Andrzej Duda

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS, SUPER EXPRESS Patryk Jaki, Andrzej Duda

Patryk Jaki ocenił Andrzeja Dudę. Może zaboleć! „Drugi raz bym go nie poparł”

2022-07-02 5:00

Patryk Jaki nie gryzie się w język, gdy chodzi o politykę! Przekonali się o tym Kamil Szewczyk i Piotr Lekszycki, którzy odwiedzili europosła Solidarnej Polski u niego w domu w programie „Politycy od kuchni”. Zapytany o ocenę prezydenta Andrzeja Dudy wyraził miażdżącą opinię.

Patryk Jaki zaprezentował Kamilowi Szewczykowi i Piotrowi Lekszyckiemu swój dom i opowiedział o tym, jak wygląda jego codzienne życie e programie „Politycy od kuchni”. Nie obyło się jednak bez ważnych politycznych tematów. Jednym z nich była oceny prezydenta. Patryk Jaki bez ogórek przyznał, że teraz by na niego nie zagłosował.  -  Ja bym go drugi raz nie poparł, ale całe szczęście już nie kandyduje – powiedział. Dopytywany o to, jak ocenia prezydenturę Andrzeja Duda, europoseł nie gryzł się w język.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, CO PATRYK JAKI UWIELBIA ROBIĆ W WOLNYM CZASIE

-  Uważam, że efekty jego pracy będą kontrowersyjne i przyjdzie czas, żeby je oceniać. To nie jest dobry moment, żeby je oceniać.  Z całą pewnością kadencja Trzaskowskiego byłaby gorsza. Jestem rozczarowany – przyznał wprost w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim.

Sprawdź: Gdzie będzie pracował Andrzej Duda po zakończeniu kadencji? Zaskakujący wybór

Patryk Jaki został także zapytany, kto jego zdaniem jest lepszym premierem: Beata Szydło czy Mateusz Morawiecki. Europoseł odpowiedział bez wahania. – Nie mam wątpliwości, że Beata Szydło była lepszym premierem. Wystarczy spojrzeć na średnią badań sondażowych, jak wszyscy byliśmy wtedy lepszą drużyną, mniej sporów, mniej kłótni. Dalej razem pracujemy, teraz  w Parlamencie Europejskim i dalej uważam, że pani premier jest  pewnym zasobem do wykorzystania – powiedział.

Jak widać Patryk Jaki nie ma najlepszego zdania na temat  prezydenta i premiera., nie boi się jednak mówić o tym wprost.

Sonda
Jak oceniasz działalność Patryka Jakiego?
Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE