Jarosław Kaczyński po ciężkiej operacji kolana

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Partia czeka na powrót Kaczyńskiego

Co się dzieje z Kaczyńskim? Od prawie trzech tygodni nie wyszedł ze szpitala

2023-01-04 17:00

W PiS wszyscy nie mogą się już doczekać powrotu Jarosława Kaczyńskiego (74 l.) do pracy. Bo bez niego nic ani w partii, ani w rządzie, ani w koalicji nie działa jak trzeba! Tymczasem ze szpitala płyną złe wieści. Jak się dowiadujemy, prezes miał wyjść w środę, ale sytuacja zmienia się z godziny na godzinę!

Prezes opuści szpital dopiero w okolicach Święta Trzech Króli

- Na tę chwilę prezes ma wyjść w okolicach 5, 6 stycznia - mówi nam ważny polityk PiS.

Jarosław Kaczyński przeszedł planowany już wcześniej zabieg wszczepienia endoprotezy kolana. To już druga taka operacja. Poprzednią miał w 2019 roku. Teraz zniósł ją jednak gorzej, był bardziej obolały i dłużej dochodził do siebie. W szpitalu spędził Święta i Sylwestra. Teraz czeka go jeszcze rehabilitacja.

https://polityka.se.pl/wiadomosci/marta-kaczynska-dokarmiala-stryja-w-szpitalu-aa-8qty-FMHQ-Vt8m.html

Bez prezesa w partii awantury i walki frakcji

Wedle najnowszych informacji prezes PiS opuści szpital najpewniej w okolicach Święta Trzech Króli. - Wszyscy czekamy na prezesa, bo jak go nie ma dłuższy czas w centrali na Nowogrodzkiej, to w partii zaczyna się robić nieciekawie. Awantury, walki frakcji. Z tego co wiem, Jarosław Kaczyński miał wyjść ze szpitala w środę, ale coś tam się zadziało i jeszcze nie opuścił szpitala na Szaserów - opowiadał nam wczoraj ważny polityk z obozu władzy.

Kaczyński chce szybko wrócić do objazdu po Polsce

Inni mówią to samo, że bez prezesa w partii nie dzieje się dobrze! - Mamy narastające wewnętrzne konflikty, spór o ustawę o Sądzie Najwyższym, a nieobecność prezesa powoduje sytuację, jak w tym powiedzeniu, że „kiedy kota nie ma, myszy harcują". Tak można opisać naszą atmosferę w obozie władzy pod nieobecność prezesa PiS - donosi nasze źródło.

Brat cioteczny prezesa PiS Jan Maria Tomaszewski zdradził nam niedawno, że pomimo bolesnej operacji Kaczyński już na przełomie stycznia i lutego planuje wrócić do przerwanego objazdu po Polsce. - Jarek ruszy ze zdwojoną siłą do pracy i zapewni PiS zwycięstwo – przekonywał w rozmowie z „Super Expressem” Tomaszewski. KS, KBAR

Piotr Łukasiewicz o Kaczyńskim: "W ostatnich 30 latach żaden poważny polityk rządzący Polską na takie coś się nie zdobył" [Raport Walczaka]
Sonda
Jak oceniasz działalność Jarosława Kaczyńskiego?

Dzięki PiS gospodarka wraca do modelu z PRL?

Posłuchaj rozmowy z ekonomistą!

Listen on Spreaker.