Krzysztof Bosak

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Krzysztof Bosak

Wybory w Polsce

Oświadczenie majątkowe Krzysztofa Bosaka. Polityk startujący w wyborach 2023 ma działkę i oszczędności

2023-09-11 13:01

Oświadczenie majątkowe Krzysztofa Bosaka może zdziwić wiele osób. Jak się bowiem okazuje, polityk Konfederacji zgromadził nieco ponad 26 tysięcy złotych. W oświadczeniu majątkowym polityk umieścił również działkę - o wielkości blisko 2 tysięcy metrów kwadratowych. Sprawdźcie czym jeszcze może się pochwalić Krzysztof Bosak.

W wyborach parlamentarnych 2023 startuje Krzysztof Bosak. Poseł to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych polityków Konfederacji. Nic więc dziwnego, że zapewne wiele osób zastanawia się, jaki jest majątek posła. Zajrzymy zatem do oświadczenia majątkowego polityka - Krzysztofowi Bosakowi udało się zgromadzić 26 tysięcy złotych. Poseł posiada również działkę o wielkości blisko 2 tysięcy metrów kwadratowych - jako współwłasność z żoną. Ponadto polityk Konfederacji posiada samochód marki Volvo z 2012 roku, również jako współwłasność z żoną. Krzysztof Bosak ma dwa źródła dochodu - z diety poselskiej otrzymał ponad 45 tysięcy złotych, z kolei z uposażenia poselskiej dostał ponad 108 tysięcy złotych. 

Krzysztof Bosak - polityczna kariera

Krzysztof Bosak dostał się do Sejmu z 33. okręgu wyborczego, z Kielc. Głos oddało na niego nieco ponad 22 tysięcy wyborców. W 2020 roku Krzysztof Bosak startował jako kandydat Konfederacji. W pierwszej turze otrzymał 1 317 380 głosów, dzięki czemu zajął czwarte miejsce.

CZYTAJ: Krzysztof Bosak. Rodzina, żona, dzieci, wiek, wykształcenie, majątek. Kim jest kandydat do Sejmu z listy Konfederacji?

Krzysztof Bosak - Debata Najważniejsze wybory
Sonda
Jak oceniasz działalność polityczną Krzysztofa Bosaka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany