Mateusz Morawiecki

i

Autor: Mateusz Morawiecki / Facebook

Pierwszy wyjazd kampanijny premiera

Morawiecki w Gorlicach: 15 października Polska pokona Tuska szkodnika!

2023-08-18 17:37

Szef rządu w ramach kampanii wyborczej spotkał się w piątek z mieszkańcami Gorlic (woj. małopolskie). Jest to pierwsze spotkanie w ramach kampanijnego objazdu PiS po Polsce. – 15 października Polska pokona Tuska szkodnika – powiedział Mateusz Morawiecki.

Morawiecki wróci z dziećmi

Spotkanie w Gorlicach opóźniło się ze względu na burzę nad miastem. Kiedy premier spotkał się z wyborcami, zaczął przemówienie od hasła: – 15 października Polska pokona Tuska szkodnika – oznajmił premier Morawiecki. Obiecał też, że ma plan, aby do Gorlic przyjechać razem z dziećmi. Oznajmił też, że teraz Zjednoczona Prawica musi osiągnąć szczyt poparcia listy wyborczej PiS. – Po to, byśmy mogli zapewnić bezpieczną przyszłość Polski – stwierdził szef rządu.

Oto, co Polacy naprawdę myślą o PiS. Są na to dowody i badania sondażu

Ostrzeżenie przed Tuskiem

– Jak to się uda, to wtedy możemy spotkać się świętować i ciężko pracować na rzecz przyszłości Polski – zapowiedział Morawiecki, po czym przestrzegł zgromadzonych przed Platformą Obywatelską, twierdząc, że PO chce sprzedawać lasy i uczynić Polskę pozbawioną bezpieczeństwa – Strzeżcie się tego farbowanego lista, reprezentującego politykę niemiecką i rosyjska – powiedział premier.

Nagłe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego! Ważny komunikat

Raport - Kapitan Maciej Lisowski