Jarosław Kaczyński

i

Autor: Art Service/Super Express

O co chodzi?

Nagłe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego! Ważny komunikat

2023-08-18 12:17

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zorganizował pilne wystąpienie, podczas którego przekazał ważną wiadomość dla wszystkich wyborców. Widać, że kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa, a partia rządząca nie zamierza pozostawać w tyle. Co powiedział wicepremier?

Jarosław Kaczyński mocno angażuje się w kampanię wyborczą. Pojawił się między innymi w spocie ujawniającym pierwsze pytanie na referendum. Teraz prezes PiS postanowił zabrać głos w samo południe 18 sierpnia. Na wystąpieniu obecni byli także premier Mateusz Morawiecki, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek i była premier Beata Szydło. Jarosławowi Kaczyńskiemu przypadła mu zaszczytna rola wygłoszenia hasła, pod którą jego partia będzie prowadzić kampanię wyborczą.

- Nasze hasło to „Bezpieczna przyszłość Polaków” – powiedział.

-  Ważne jest bezpieczeństwo militarne, które chroni nas przed atakiem. Robimy wszystko, aby bezpieczeństwo w naszym kraju wzmacniać m. in. poprzez modernizację – mówił.

Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę, że ważne jest,. Aby odstraszyć wszystkich, którzy chcieliby zaatakować Polskę. Podkreślił, że obecnie toczy się nie tylko wojna na Ukrainie, ale też hybrydowa.

- W niedługim czasie mamy mieć najsilniejszą armię lądową w Europie. Mamy silne sojusze, szczególnie z USA, ale inni będą bronić tych, którzy sami się potrafią obronić - widzimy to na Ukrainie. Nasz cel jest prosty: odstraszyć – stwierdził prezes PiS.

Polityk podkreślił także, że zapewnił Polsce bezpieczeństwo energetyczne, ale też społeczne. Zwrócił także uwagę na problem imigrantów. - Mamy do czynienia z wojną hybrydową, w której są różnego rodzaju prowokacje i wykorzystywani są do tego imigranci. Wybudowaliśmy ogrodzenie na polsko-białoruskiej granicy, wzmacniamy granicę poprzez większą obecność żołnierzy Wojsko Polskie. Bezpieczeństwo naszego kraju zostanie zachowane – stwierdził.

Sonda
Czy PiS wygra najbliższe wybory?
Wieczorny Express - Korowaj
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany