YT EXPRESSY BIENIEK KIERWIŃSKI

i

Autor: SE

Zapraszamy na programy "Super Expressu"!

Marcin Kierwiński i gen. Mieczysław Bieniek w "Expressie Biedrzyckiej". Szymon Szynkowski vel Sęk w "Sednie Sprawy"

2022-11-01 19:48

Każdy kolejny dzień, to kolejna dawka politycznych wrażeń, a z kim o nich rozmawiać, jeśli nie z samymi politykami? Dlatego już w środę w "Sednie Sprawy" u Jacka Prusinowskiego gościem będzie Szymon Szynkowski vel Sęk (39 l.), minister do spraw UE, a u Kamili Biedrzyckiej w "Expressie Biedrzyckiej" Marcin Kierwiński (46 l.) z PO. Drugim gościem prowadzącej będzie natomiast gen. Mieczysław Bieniek (71 l.)

"Express Biedrzyckiej" 02.11.2022

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej z Marcinem Kierwińskim z Platformy Obywatelskiej, który będzie pierwszym gościem prowadzącej w programie "Express Biedrzyckiej". Drugim z gości będzie gen. Mieczysław Bieniek, z którym Kamila Biedrzycka będzie rozmawiała na temat najnowszych wydarzeń z frontu wojny w Ukrainie.

Program do zobaczenia na naszym kanale na YouTube już o 09:00 w środę rano. Wideo w formie nagrania na żywo, jak zawsze, będzie nadawane z siedziby "Super Expressu". Zachęcamy do udzielania się w komentarzach na żywo!

"Sedno Sprawy" 02.11.2022

Zanim obejrzycie "Express Biedrzyckiej", zapraszamy na godzinę 08:45 i rozmowę Jacka Prusinowskiego z Radia Plus, który rozmawiać będzie w swoim programie "Sedno Sprawy" z ministrem do spraw Unii Europejskiej, Szymonem Szynkowskim vel Sękiem. Podczas rozmowy usłyszymy na pewno pytania dotyczące dalszych relacji Warszawy z Brukselą, które ostatnio stanęły na ostrzu noża.

Zapraszamy gorąco do oglądania naszych programów w trakcie relacji na żywo, jak i po czasie emisji, na naszym kanale na You Tube. Zachęcamy do subskrybowania kanału, by pozostawać informowanym na bieżąco o tym, co dzieje się w kraju i na świecie.

Poniżej galeria z wizyty Jarosława Kaczyńskiego (73 l.)

Sonda
Jak oceniasz rządy PiS?
Express Biedrzyckiej - Oczkoś: "Stawiam tezę, że Morawiecki nie dotrze do wyborów w fotelu premiera" [Express Biedrzyckiej]