Alina Kabajewa, Władimir Putin

i

Autor: East News Alina Kabajewa, Władimir Putin

Alina Kabajewa pozbywa się swojej willi

Kochanka Władimira Putina sprzedaje willę w Szwajcarii. Cena jest niewyobrażalna

2022-10-14 15:08

Alina Kabajewa (39 l.) jest znana nie tylko jako wybitna gimnastyczka pochodząca z Rosji, ale także jako domniemana kochanka Władimira Putina (72 l.). Nic więc dziwnego w tym, że znajduje się ona na celowniku międzynarodowej uwagi. Sportsmenka sama się tym razem w obiektywie tego celownika ustawia, ponieważ za bajeczną sumę sprzedaje willę w Szwajcarii.

Alina Kabajewa pozbywa się swojej szwajcarskiej willi. Posiadłość należąca najprawdopodobniej do byłej gimnastyczki, a obecnie szalenie wpływowej w Rosji kobiety zwanej "nieoficjalną pierwszą damą Rosji", to nie byle chałupa. Willa została bowiem wystawiona na sprzedaż za 75,5 mln dolarów (375 mln zł).

Alina Kabajewa sprzedaje willę. "Nieoficjalna pierwsza dama Rosji" chce za nią niemal 400 mln zł

Obiekt położony jest w miejscowości Cologny pod Genewą na zachodzie Szwajcarii, zaraz obok granicy z Francją. Wyposażony w lądowisko dla helikopterów kompleks swoimi zdjęciami na ogłoszeniu w sieci zwrócił uwagę dziennikarza projektu Dossier.center. Ten próbował dowiedzieć się więcej na temat oferty, ale wystarczyło wymienienie imienia Aliny Kabajewej, by odpowiedzialny za sprzedaż agent się rozłączył, a ogłoszenie zniknęło z internetu.

Gigantyczne pieniądze Aliny Kabajewej. Chyba nie ma wątpliwości, skąd jej fortuna 

Alina Kabajewa w ciągu ostatnich lat przeszła niesłychaną metamorfozę. Była sportsmenka obecnie jest wziętą bizneswoman. Do niej należy bowiem stanowisko szefowej Narodowej Grupy Medialnej. 

Nie ma większych wątpliwości, że jest bardzo blisko władzy w Rosji. Z tego też względu została obłożona sankcjami Zachodu po agresji rosyjskiej na Ukrainę. Śledztwa przeprowadzane przez kolejne redakcje wskazały na jej powiązanie z samym Władimirem Putinem, którego dzieci ma być matką.

Poniżej galeria, w której możecie zobaczyć propagandowe "aniołki Putina"

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Paweł Łatuszka o Białorusi: Pierwsza próba zorganizowania mobilizacji z małych miast [Express Biedrzyckiej]
Listen to "Ukraina może być spokojna? Gen. Różański bezlitośnie podsumował rosyjską armię. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.