Poseł Klaudia Jachira interweniuje z aktywistami w Usnarzu Górnym

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Poseł Klaudia Jachira interweniuje z aktywistami w Usnarzu Górnym

Tajemnicza organizacja chce zabić Jachirę tasakiem. Dzieci polityków PO mają być gwałcone łomem

2022-07-07 9:37

To nie pierwsza sytuacja, gdy polscy politycy otrzymują groźby, i to naprawdę przerażające. Klaudia Jachira za pośrednictwem Facebooka opublikowała wiadomość, jaką otrzymała (prawdopodobnie na skrzynkę mailową). Treść jest zatrważająca i zastraszająca. Z pewnością nie jednemu Kowalskiemu ugięły by się nogi po jej odczytaniu. Czym grożą Klaudii Jachirze?

Klaudia Jachira dostaje groźby śmiercią za pomoc Ukrainie

W przeszłości "Super Express" nagłośnił już groźby tego typu wobec Krzysztofa Śmiszka (Nowa Lewica). Czy to zbieg okoliczności, że wiadomości do Klaudii Jachiry brzmiały prawie tak samo, jak do posła Nowej Lewicy?  „Zap*****le Cię jak ś***cia Adamowicza" - grożono wówczas politykowi. Do posłanki napisano m.in.: "Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz". Od razu zgłosiła to do marszałek Witek i na policję. Okazuje się, że nienawistne listy został wysłane także do innych kilkudziesięciu członków Koalicji Obywatelskiej. Jednak nie ma wielkich nadziei na rozwiązanie sprawy i schwytanie nadawcy. "Z doświadczenia wiem, że prokuratura umarza tego typu postępowania z powodu niewykrycia sprawcy, to najwyższa pora, by zaczęła zajmować się tym na poważnie, zanim dojdzie do tragedii" - napisała na Facebooku Jachira. "Chociaż nie mam dzieci, to nawet nie chcę myśleć co przechodzą koleżanki i koledzy, którzy czytają takie groźby" - dodała przerażona.

>>>Krzysztof Śmiszek otrzymał przerażające groźby. Napisano mu, że skończy jak Adamowicz<<<

>>>Krzysztof Śmiszek drży o życie! "Wybierz buty na ostatnią drogę"<<<

W galerii poniżej możecie zobaczyć ostatni happening Klaudii Jachiry na sali sejmowej:

- Chyba skończył się miesiąc miodowy. "Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz" - dostałam taki list, nie tylko ja, ale co najmniej kilkadziesiąt posłanek i posłów z KO. I chociaż nie mam dzieci, to nawet nie chcę myśleć co przechodzą koleżanki i koledzy, którzy czytają takie groźby. Sprawę od razu zgłosiłam do marszałek Witek i na policję. Chociaż z doświadczenia wiem, że prokuratura umarza tego typu postępowania z powodu niewykrycia sprawcy, to najwyższa pora, by zaczęła zajmować się tym na poważnie, zanim dojdzie do tragedii - czytamy na Facebooku Jachiry.

Treść listu jest przerażający. Nadawca grozi nie tylko Klaudii Jachirze, ale także innym politykom związanym z Platformą Obywatelską, w tym ich dzieciom. - Za pomoc Ukrainie zabiję cię z niezwykłym okrucieństwem. To zemsta za zdradę kraju. Posiekam cię tasakiem. Odurzę twoje dzieci fenobarbitalem, który ukradkiem dodam im do soku, po czym urwie im się film i wtedy je porwę. Będę je brutalnie gwałcił, użyję do tego łomu, śrubokrętu i noża grzybiarskiego - wszystko to oczywiście nagram i wrzucę na pedofilski ukryty serwis Hurt2TheCore (...) Wyrok wydany przez anty-banderowską komórkę terrorystyczną Lolifox Polska - czytamy w liście.

Klaudia Jachira - screen

i

Autor: Klaudia Jachira/Facebook
Biedrzycka Kaczynski na premiera
Sonda
Czy prokuratura powinna doprowadzać śledztwa/postępowania względem nadawców gróźb do końca, zamiast je umarzać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają