Jarosław Kaczyński

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Prezes PiS trafił pod opiekę lekarzy

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala! Rzecznik PiS wydał oficjalny komunikat

2022-12-21 12:31

Jarosław Kaczyński (73 l.) trafił do szpitala! Prezes partii rządzącej znajduje się obecnie pod opieką lekarzy, o czym w oficjalnym wystąpieniu poinformował Rafał Bochenek (36 l.) rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Czy mamy powody do obaw o zdrowie prezesa PiS?

Podczas konferencji prasowej rzecznik Prawa i Sprawiedliwości potwierdził, że do szpitala trafił Jarosław Kaczyński. Taka informacja zawsze wywołuje ogromne poruszenie, ponieważ w związku ze swoimi wcześniejszymi problemami zdrowotnymi prezes PiS niejednokrotnie trafiał już pod opiekę specjalistów. Czy tym razem zdrowie nagle zawiodło polityka?

Rafał Bochenek uspokaja: Wszystko zgodnie z planem

Powodów do obaw nie ma jednak żadnych, jak przekonywał Rafał Bochenek. Rzecznik formacji rządzącej podkreślił, że choć prezes trafił do szpitala, to nie było to nic nagłego, a wcześniej zaplanowana wizyta.

- Pan prezes Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, ale to jest dużo wcześniej zaplanowana wizyta. Wszystko przebiega zgodnie z planem - podkreślił rzecznik.

Polityk podkreślał, że nie ma powodów do obaw, a zabiegi, jakim poddawany jest Jarosław Kaczyński to w zasadzie rutynowe działania lekarzy. Zdrowie i życia prezesa PiS w żadnym wypadku nie jest zagrożone, jak podał Bochenek - Proszę się nie martwić. Naprawdę wszystko jest w porządku - podsumował rzecznik.

Poniżej galeria, w której zobaczycie, jak całuje prezes PiS

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien już przejść na emeryturę?
H. KOWALCZYK: CENY ŻYWNOŚCI W PRZYSZŁYM ROKU NIE BĘDĄ JUŻ TAK SZYBKO ROSŁY

PiS traktuje publiczne pieniądze jak PRYWATNY BANKOMAT?

Europoseł Lewicy ostro o partii Kaczyńskiego! POSŁUCHAJ!

Listen to "Legitymacja PiS-u jak KARTA DO BANKOMATU, żeby wyciągać pieniądze - Robert Biedroń. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.