Co tam się działo?

Agata Duda z pięknymi żołnierkami! Pierwsza dama dziękuje i błaga o pokój [Zdjęcia]

2022-12-21 11:12

Agata Duda( 50 l.) potrafi zachwycić nienaganną prezencją i wyszukanymi kreacjami. Podczas wigilijnego spotkania Pierwszej Damy i prezydenta Andrzeja Dudy( 50 l.), które odbyło się w Rzeszowie w 1. Batalionie Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie padły wzruszające słowa ze strony Agaty Dudy. Żona Prezydenta RP ze wzruszeniem dziękowała mundurowym.

Agata Duda na spotkaniu świątecznym z żołnierzami

Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser–Dudą wzięli udział w spotkaniu świątecznym z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej, a także żołnierzy armii sojuszniczych. Agacie Dudzie i prezydentowi podczas wigilijnego spotkania z mundurowymi towarzyszyli także m.in. wicepremier Mariusz Błaszczak i szef BBN Jacek Siewiera. Ministrowie i para prezydencka zabrali głos, dziękując zebranym na sali za służbę dla Polski. Agata Kornhauser-Duda ze wzruszeniem zwróciła się do zebranych przedstawicieli obecnych na hali służb mundurowych.

Agata Duda przemawiała wzruszona. "Jestem wdzięczna za współpracę"

Miałam okazję współpracować przy akcjach i projektach z wieloma z Państwa tu obecnymi i jestem wdzięczna za tę współpracę, ale też za to, że państwa działania nie wynikały jedynie z poczucia obowiązku, ale przede wszystkim z potrzeby serca - mówiła Agata Duda nie kryjąc wzruszenia. 

Pierwsza dama zaapelowała o spokój mając na uwadze konflikt w Ukrainie, której terytorium okupuje Federacja Rosyjska.

Agata Duda rozgryziona przez ekspertkę od mowy ciała! Uwagę zwracają dłonie

Agata Duda zaapelowała o pokój. "Niech następny rok przyniesie nam upragniony pokój"

- Oby święta Bożego Narodzenia przyniosły nam wszystkim nadzieję i wiarę w to, że następny rok będzie lepszy niż mijający i przyniesie nam tak upragniony pokój - stwierdziła.

Szczególną uwagę żona Andrzeja Dudy zwróciła na kobiety, które stanowią trzon m.in. polskiej armii.

- Chciałabym szczególnie podziękować wszystkim kobietom, które służą - powiedziała Agata Duda.

Tego dnia Agata Duda wyglądała niezwykle. Piękna sukienka z żakietem i wysokie szpilki sprawiły, że wyróżniała się z tłumu. W tak dobranej stylizacji Agata Duda zrobiła wspólne zdjęcia w towarzystwie pięknych żołnierek, które z radością dołączały do fotografii. W czasie spotkania w Rzeszowie poza zdjęciami i przemówieniami przybyli podzielili się opłatkiem. Para prezydencka do której ustawiła się długa kolejka cierpliwie łamała się opłatkiem z przedstawicielami służb. Na koniec Agata Duda wspólnie z Andrzejem Dudą postanowili spróbować smakowitości, które zostały przygotowane przez żołnierzy i czekały na stole. Tuż przed wyjazdem Agata Duda spożyła ciepły barszcz i skosztowała specjalnie przygotowanych pierogów. 

Sonda
Czy Agata Duda dużo pracuje?
Tak zmieniła się Agata Duda