Historia miłości Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

i

Autor: SUPER EXPRESS Historia miłości Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

Historia miłości Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka. Nie uwierzysz, w jakim dniu się poznali

2022-02-10 12:56

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek od lat są parą! Panowie świętują właśnie 20. rocznicę bycia razem. To zdecydowanie wyjątkowa miłość, skoro przetrwała aż tyle lat. Co ciekawe, Biedroń i Śmiszek poznali się w okolicach święta zakochanych, czyli Walentynek. Poznajcie historię miłości Biedronia i Śmiszka.

Historia miłości Roberta Biedronia i jego partnera Krzysztofa Śmiszka jest bardzo ciekawa. Jak łatwo się domyśleć, wiąże się ona z polityką. Biedroń i Śmiszek w tym roku obchodzą już 20. rocznicę związku, co należy uznać za niebywały wyczyn bo w dzisiejszych czasach mało kto potrafi tak długo być z jedną osobą i wciąż być w niej zakochany po uszy. Jak poznali się Biedroń i Śmiszek? W bardzo niezwykły sposób.

Jak poznali się Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek?

Był rok 2002, gdy ich ścieżki się przecięły. Opowiadał o tym poseł Śmiszek w magazynie "Elle". Pierwszy raz zobaczył Biedronia w gazecie:

- W 2002 roku przeczytałem w "Życiu Warszawy" relację z konferencji prasowej, zobaczyłem jego zdjęcie i pomyślałem, że może moja wiedza, kończyłem wtedy prawo, przyda się w takiej organizacji. A poza tym bardzo mi się spodobał na tym zdjęciu. Przez dwa-trzy miesiące spotykaliśmy się na gruncie zawodowo-organizacyjnym - opowiadał po latach.

Śmiszek miał cwany plan na poderwanie Biedronia 

Traf chciał, że obaj pojechali potem do Brukseli na konferencję. To tam między nimi zaiskrzyło. Był to w okolicach 14 lutego, czyli Walentynek. Krzysztof Śmiszek, by zbliżyć się do Roberta Biedronia, który wpadł mu w oko miał wymyślić cwany zabieg:

- Powiedział, że nie zna Berlina, a ponieważ nasze spotkania skończyły się późno, a on mieszkał w innym miejscu, zapytał, czy nie mógłby zostać u mnie na noc. Do niczego nie doszło, ale zacząłem się domyślać, że coś jest na rzeczy. Tak się zaczęło - opowiedział kiedyś w jednym z wywiadów Robert Biedroń.

Najwyraźniej ten mały podstęp pomógł, bo miłość Biedronia i Śmiszka trwa do dziś!

NIŻEJ GALERIA WSPÓLNYCH ZDJĘĆ ROBERTA BIEDRONIA I KRZYSZTOFA ŚMISZKA, A POD NIĄ DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU

Robert Biedroń, gdy został prezydentem miasta Słupsk, marzył, by kiedyś w pięknym słupskim ratuszu wziąć ślub ze swoim ukochanym:

Mamy piękny ratusz w Słupsku, jak ten ślub pięknie by tu wyglądał? Ja marzę o tym, że to będzie możliwe - mówił kilka lat temu w tvn24.pl. Być może kiedyś ich marzenia zostaną zrealizowane. Na razie jednak zostaje im celebrowanie zbliżającej się rocznicy związku. Oby panom życzymy dużo miłość. 

NIŻEJ ZOBACZCIE, JAK URZĄDZILI MIESZKANKO BIEDROŃ I ŚMISZEK. KLIKNIJ W ZDJĘCIE: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE