Małgorzata Bonikowska, Tomasz Drewniak, Krzysztof Bosak

i

Autor: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Artur BARBAROWSKI/East News

Zapowiedź programów

Dr Małgorzata Bonikowska i gen. Tomasz Drewniak w "Expressie Biedrzyckiej". Krzysztof Bosak w "Sednie Sprawy"

2022-11-24 19:51

Dr Małgorzata Bonikowska i gen. Tomasz Drewniak będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w piątek 25 listopada 2022 roku o godz. 9 na You Tube na kanale "Super Expressu". Natomiast w "Sednie Sprawy" gościem będzie Krzysztof Bosak.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W piątek 25 listopada 2022 roku kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.00 obejrzeć można będzie kolejny odcinek programu "Express Biedrzyckiej". "Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w piątek 25 listopada 2022: dr Małgorzata Bonikowska i gen. Tomasz Drewniak. Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Krzysztof Bosak. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Gen. Jan Rajchel: "Zagrożenie, które jest Rosjanom pokazywane na potrzeby polityki wewnętrznej nie jest prawdziwe" [Express Biedrzyckiej]