Donald Tusk

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

Express Biedrzyckiej

Donald Tusk szczerze o tym, jak wnuki reagują na jego „wilcze oczy”. Słodkie

2023-04-27 9:53

Gościem Kamili Biedrzyckiej był lider PO Donlad Tusk, który mówił nie tylko o swoim pomyśle na wygrane wybory, działaniach opozycji i marszu 4 czerwca, ale także odniósł się do słów szefa Partii Republikańskiej Adama Bielana o „wilczych oczach”. Przy okazji wspomniał o swoich wnukach.

Donald Tusk po raz pierwszy pojawił się w studiu „Expressu Biedrzyckiej”, gdzie poruszył wiele ważnych przed jesiennymi wyborami tematów. Rozmowa jednak rozpoczęła się od przytoczenia różnych negatywnych wypowiedzi polityków Zjednoczonej Prawicy na temat lidera PO. Donald Tusk jednak widzi w tym pewien pozytyw.

- Obsesja polityków PiS czy całego obozu prawicy na moim punkcie jest widoczna i zauważalna, chociaż ja się już nauczyłem żyć i taktuję to jako swoistą, może mało elegancką, ale jednak formę uznania dla tego, co robię. Mówiąc wprost mówią na mój temat od rana do wieczora najróżniejsze, często bardzo niemądre rzeczy. Są powodowani strachem, ze jednak mogę przyczynić się do utraty władzy przez nich, a ja rzeczywiście zrobię wszystko, żeby tak się stało – mówił w „Expressie Biedrzyckiej”.

Kamila Biedrzycka nawiązała także do słów Adama Bielana. - Tusk to „osoba pełna nienawiści, bo wystarczy spojrzeć w jego słynne, wilcze oczy, by zobaczyć, że to człowiek, który jeszcze bardziej jest przepełniony nienawiścią – mówił Adam Bielan jakiś czas temu. Co na to sam zainteresowany?

- Ja nie mam wilczych oczu. Normalni ludzie reagują na moje oczy bardzo pozytywnie. Jeżeli moje wnuczki i wnuki tak mnie kochają i nie mają problemu z moim wilczym spojrzeniem, prawdopodobnie liderzy PiS-u mają takie nieskrywany lęk, może dlatego kojarzę im się z jakimś drapieżnym zwierzakiem – stwierdził Donald Tusk.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z urodzin Donalda Tuska. Zobacz wszystkie wnuki lidera Platformy Obywatelskiej. Pod galerią znajduje się quiz o Donaldzie Tusku

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
Express Biedrzyckiej - Donald Tusk
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany