Donald Tusk palił marihuanę?! Polityk wyznał, że miał osobiste doświadczenia!

i

Autor: wikimedia.org Donald Tusk palił marihuanę?! Polityk wyznał, że miał osobiste doświadczenia!

Ale wnuczęta Donalda Tuska "wykorzystują" dziadka! Dobrze, że się nie wywrócił! [FOTO]

2022-05-08 11:36

Donald Tusk wybrał się z wnukami na sobotnią wycieczkę. Szczęśliwy dziadek starał się, by zapewnić pociechom jak najwięcej atrakcji. Woził ich wózkiem po gdańskim zoo i nosząc na rękach. Pozazdrościć takiego dziadka?

Dziadek Tusk objuczony wnuczętami

Donald Tusk to polityk, który przez wielu rodaków darzony jest ogromną sympatią. Nie tylko przez zdolności polityczne, ale również przez to, że jest osobą niezwykle rodzinną i nie wstydzi pokazać się z prywatnej strony.

Były premier to szczęśliwy dziadek, który doczekał się już gromadki wnucząt, z którymi spędza każdą wolną od obowiązków politycznych chwilę. Z chęcią dzieli się też zdjęciami w towarzystwie maluchów, tak jak to było w sobotę 7.05.

Widać na nim, że Donald Tusk to wzorowy dziadek! Były premier wraz z wnuczętami wybrali się na sobotnią wycieczkę do oliwskiego ZOO w Gdańsku. Na rękach trzyma jedną pociechę, najmłodszą córeczkę Kasi Tusk, a jednocześnie ciągnie wózek z aż trójką dzieci! Aż dziwne, że się nie wywrócił!

"Jeśli myślicie, że sobotnia wyprawa do oliwskiego zoo to wypoczynek…" - napisał na Twitterze.

Szczęśliwy dziadek piątki wnucząt

Donald Tusk z żoną Małgorzatą mają dwoje dzieci i aż piątkę wnucząt. Córka Kasia Tusk mieszka na co dzień w Sopocie. Prywatnie jest żoną Stanisława Cudnego, z którym ma dwie córki. Zajmuje się blogowaniem i prowadzi swoją firmę odzieżową.

Syn Michał Tusk doczekał się trzech synów. 

- Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka - napisał niegdyś polityk w mediach społecznościowych. Bez wątpienia Donald Tusk jest niesamowicie szczęśliwym dziadkiem.

Zobacz zdjęcia Donalda Tuska z wyprawy z wnuczką na plac zabaw!

Express Biedrzyckiej 06.05 (Ryszard Schnepf, Jakub Wiech, Kazimierz Krupa) Sedno Sprawy: Piotr Müller
Sonda
Donald Tusk nadaje się na premiera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE