Lech Wałęsa trafił do szpitala

i

Autor: Lech Wałęsa/FACEBOOK Lech Wałęsa trafił do szpitala

Były prezydent planuje, co po szpitalu

Wzruszające zdjęcie Lecha Wałęsy ze szpitala. Już wie, co zrobi po wyjściu

2022-08-12 8:52

Lech Wałęsa (79 l.) wciąż przebywa w szpitalu, ale jak donoszą jego bliscy, stan byłego prezydenta wciąż się polepsza. Możliwe, że już niebawem Wałęsa wyjdzie ze szpitala. Niewątpliwie taka wizja musi cieszyć byłą głowę państwa. W końcu Lech Wałęsa już planuje, co zrobi, gdy w końcu będzie mógł stanąć na nogi.

Lech Wałęsa trafił w niedzielę do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku po tym, gdy nagle zemdlał. To efekt ciężko przechodzonej przez byłego prezydenta cukrzycy, która daje mu się co jakiś czas we znaki. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku również z tego powodu wymagana była hospitalizacja Lecha Wałęsy.

Lech Wałęsa w szpitalu. Prezydent już ma plany na to, co potem

Hart ducha i wola walki o zdrowie nie pozwalają jednak Lechowi Wałęsie odpuścić. Była głowa państwa pomimo ciężkich chwil nie traci wiary w lepsze jutro. Ba! Wałęsa sam to jutro już planuje. Dowiedzieliśmy się tego po wizycie Aleksandry Dulkiewicz (43 l.), która odwiedziła w szpitalu ikonę "Solidarności".

Prezydent Gdańska ujawniła, jakie Lech Walęsa ma plany na czas po wstaniu ze szpitalnego łóżka. Według jej wpisu na Twitterze, umówiła się z prezydentem na obecność podczas uroczystości dotyczących Porozumień Sierpniowych.

Umówiliśmy się z @presidentwalesa że widzimy się w przy bramie nr 2 Stoczni Gdańskiej 31 sierpnia o 11 w rocznicę Porozumień Sierpniowych - czytamy na twitterowym koncie Aleksandry Dulkiewicz.

Kiedy Lech Wałęsa wyjdzie ze szpitala?

W takim razie pozostaje nam jedynie czekać aż polityk pojawi się 31 sierpnia na uroczystościach. Niewątpliwie jego widok tam wzbudzi radość nie tylko w sercach jego najbliższych. W powrocie do zdrowia byłemu prezydentowi kibicują bowiem Polacy w całym kraju.

Kiedy możemy więc spodziewać się wyjścia Lecha Wałęsy ze szpitala? Jak przekazują członkowie rodziny prezydenta, to może wydarzyć się jeszcze do końca tego tygodnia.

Poniżej galeria, w której możecie zobaczyć jak przebiegała hospitalizacja Lecha Wałęsy

Sonda
Czy Lech Wałęsa powinien bardziej uważać w dobie epidemii COVID-19?
Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE