Tomasz Poręba

i

Autor: Paweł Wodzyński/EAST NEWS

Spotkanie w centrali

Wymienią szefa sztabu wyborczego PiS? Europoseł Tomasz Poręba może pożegnać się ze stanowiskiem

2023-06-14 18:03

Gorąco w sztabie PiS! Już w czwartek (15.06) ścisłe kierownictwo PiS spotka się w centrali partii, aby omówić działania sztabu na czele którego stoi europoseł PiS Tomasz Poręba (50 l.). Niewykluczone, że polityk pożegna się ze stanowiskiem.

Wymienią szefa sztabu wyborczego PiS? Poręba może pożegnać się ze stanowiskiem

Byli spindoktorzy PiS, Marcin Mastalerek (39 l.) i Adam Bielan (49 l.), w ostatnich dniach negatywnie ocenili prowadzenie przez partię rządzącą kampanii wyborczej. W całej sprawie dostało się szefowi sztabu Tomaszowi Porębie. I właśnie w tej kwestii już dziś zbierają się władze PiS, aby omówić skład sztabu, jego przywództwo i dotychczasową kampanię.

- Mieliśmy taki okres, tych kilka dni krytyki pod adresem naszego sztabu. To było związane z tym, że nasza konwencja programowa nazywana ulem, została niewystarczająco wypromowana w mediach społecznościowych. Tu nasi posłowie zgłaszali właśnie krytykę pod adresem naszego sztabu – zaznacza w rozmowie z nami szef klubu PiS Ryszard Terlecki, który nie wyklucza zmian personalnych w sztabie, włącznie z Porębą.

- Chodzi o jakby zmobilizowanie do bardziej intensywnej i bardziej kreatywnej pracy. (…) Niektóre krytyczne uwagi są słuszne i ciekaw jestem, jak sztab odpowie na tę krytykę – kwituje Ryszard Terlecki.

R.TERLECKI: JAROSŁAW KACZYŃSKI MOŻE WRÓCIĆ DO RZĄDU