Debata przedwyborcza Super Expressu 24.09.2023

i

Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS

Ten polityk poradził sobie najlepiej

Wiemy, kto wygrał debatę Super Expressu! Miażdżąca przewaga jednego uczestnika

2023-09-25 10:41

Za nami trzecia odsłona debaty „Najważniejsze wybory”, organizowanej przez Super Express. Tym razem uczestnikami byli sami panowie, którzy odpowiadali na różnorodne pytania. Kto waszym zdaniem wygrał starcie na słowa? Przedstawiamy wyniki sondy!

Debata Super Expressu odbyła się w niedzielę, 24 września, o 18:00, a widzowie mieli czas do poniedziałku, 25 września, do godziny 10:00, by oddawać swoje głosy na osobę, która ich zdaniem poradziła sobie najlepiej z odpowiadaniem na pytania. Kto został zwycięzcą?

Jak się okazuje, najbardziej przypadł widzom do gustu przedstawiciel Konfederacji Konrad Berkowicz, który zdobył niemal połowę wszystkich głosów – 49 proc. Drugie miejsce zajął Maciej Konieczny z Lewicy z wynikiem 22 proc. głosów, a podium zamyka Jan Grabiec z KO z wynikiem 13 proc.

Czwarte miejsce należy do reprezentanta PiS Marcina Ociepy, na którego zagłosowało 9 proc. osób, za nim uplasował się Paweł Zalewski z Trzeciej Drogi z wynikiem 4 proc., a zestawienie zamyka Jerzy Michalak z bezpartyjnych Samorządowców, na którego glos oddało 3 proc. widzów.

Miażdżąca przewaga kandydata Konfederacji to z pewnością powód do dumy dla Kondrata Berkowicza. Warto przypomnieć, że pierwszą debatę również wygrał polityk tego ugrupowania: Krzysztof Bosak. W debacie kobiet zaś był remis między przedstawicielkami Konfederacji i Lewicy. Dziękujemy, że byliście z nami i zagłosowaliście w naszej sondzie!

Najważniejsze wybory. Debata - Kompilacja (24.09.2023)
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają