NAJNOWSZE WIEŚCI

Wiemy, jak się czuje Lech Wałęsa! Mamy wieści prosto ze szpitala: Były prezydent jest po kroplówkach, tlenie i antybiotykach

Lecha Wałęsy od kilku dni przebywa w szpitalu. Były prezydent trafił tam po tym, gdy nagle zasłał we własnym domu. W niedzielę 7 sierpnia pojawiła się wiadomość o tym, że Wałęsa jest pod opieką lekarzy, a także jego zdjęcie z sali szpitalnej. Wiadomo, że polityk nadal jest hospitalizowany. W czwartek 11 sierpnia na facebookowym koncie Wałęsy pojawiło się kolejne zdjęcie i wpis. Nam zaś udało się dowiedzieć, jak się czuje Lech Wałęsa: jest już po kroplówkach, tlenie i antybiotykach. Są też dobre wieści.

Lech Wałęsa zmartwił Polaków, gdy w ostatnią niedzielę, czyli 7 sierpnia, do sieci trafiło jego zdjęcie wprost ze szpitalnej sali. Widać było na nim byłego prezydenta, który leży ze smutkiem w oczach na szpitalnym łóżku i jest podłączony do wielu różnych urządzeń, w tym do aparatury podającej tlen. Kolejne dni przynosiły nowe wieści o Lech Wałęsie. Jak mówił w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciel legendy Solidarności, poseł Jerzy Borowczak: – Z tego, co wiem, to będzie w szpitalu do końca tygodnia. Zmówię za niego dziesięć zdrowasiek - komentował. Poseł był też obecny na mszy świętej, która została odprawiona w środę 10 sierpnia w kościele św. Brygidy w Gdańsku, a modlono się w jej czasie właśnie o zdrowie dla Wałęsy.

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową

Wiemy, jak się czuje Lech Wałęsa Mamy konkretne wieści prosto ze szpitala!

W czwartek rano na profilu Lecha Wałęsy na Facebooku pojawiło się kolejne zdjęcie przedstawiające jadącego na wózku Wałęsę, przykrytego lekką kołdrą, z pewnością przedstawiające prezydenta jadącego na badania lub wracającego z badań. - Kolejny dzień...światło w tunelu - brzmi dość niepokojąco podpis do zdjęcia. Sympatycy byłego prezydenta oczywiście nie przestają go wspierać: - Dużo zdrowia Panie Prezydencie i proszę się trochę oszczędzać, jest nam Pan potrzebny. Będzie dobrze; Spokojnego powrotu do pełnego zdrowia. Cierpliwie czekamy; Trzymam kciuki za rychły powrót do zdrowia! - komentują zgodnie internauci. Jak udało nam się dowiedzieć Lech Wałęsa powoli wraca do zdrowia, a możliwe, że niebawem wróci już do domu. Wałęsa miał kłopoty z nerkami: 

- Pan prezydent jest po kroplówkach, po tlenie, po antybiotykach i po badaniach, wyniki są w miarę dobre. Jest szansa, że będzie dobrze i jeszcze w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Pan prezydent jest przemęczony, zmęczony, ale to wiadomo, że tak bywa - mówi nam Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy w Gdańsku. 

Lech Wałęsa w szpitalu

i

Autor: Lech Wałęsa/Archiwum prywatne Lech Wałęsa w szpitalu

Lecha Wałęsę w szpitalu odwiedziła prezydent Gdańska, Aleksandra Dukiewicz: 

W GALERII NIŻEJ SPRAWDZISZ, JAK SIĘ CZUJE BYŁY PREZYDENT LECH WAŁĘSA: 

Wałęsa nie był agentem! Prof. Dudek UJAWNIA kulisy Solidarności w podcaście RAPORT Walczaka.

Posłuchaj

Listen to "Wałęsa nie był agentem! Prof. Dudek UJAWNIA kulisy Solidarności [RAPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają