Lech Wałęsa trafił do szpitala

i

Autor: Lech Wałęsa/FACEBOOK Lech Wałęsa trafił do szpitala

Dramatyczne zdjęcie

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Wiemy, co się stało!

Najsłynniejszy polski polityk Lech Wałęsa (79 l.) jest w szpitalu! Nie wiadomo, co tym razem sprawiło, że legendarny przywódca "Solidarności" wrócił do kliniki. W ubiegłym roku Wałęsie omal nie amputowano kawałka nogi po tym, jak wykryto u niego stopę cukrzycową. - Rozmawiałem z godzinę temu z Lechem. Trafił na kontrolne badania do szpitala w sprawie rozrusznika serca i cukrzycy - mówi "Super Expressowi" Jerzy Borowczak, przyjaciel Wałęsy.

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Jest zdjęcie ze szpitalnego łóżka

Lech Wałęsa podzielił się zdjęciem w łóżku szpitalnym na swoim koncie na Facebooku. Widać, że prezydent ma podawany tlen i jest podłączony do kroplówki. Na palcu ma pulsoksymetr. Obok łóżka leży niedbale rzucony kapeć. Mina Lecha Wałęsy jest nietęga, zmartwiona. Lider "Solidarności" nie podniósł nawet głowy do obiektywu. Czyżby znów miał Covid? Co go dopadło? - Nie udzielam żadnego komentarza - mówi nam asystent Wałęsy. Do jego syna Jarosława Wałęsy nie udało nam się dodzwonić.  Na bieżąco będziemy informować o stanie zdrowia pierwszego demokratycznie wybranego prezydenta. 

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa

Lech Wałęsa od ponad 20 lat walczy z cukrzycą. W sierpniu ubiegłego roku choroba znowu uderzyła i były prezydent znalazł się w szpitalu. Przyczyną hospitalizacji była cukrzycowa stopa, powikłanie, które mogło nawet doprowadzić do amputacji. - Przeprowadzane są badania, zobaczymy co będzie ze stopą ojca. Jest zagrożona. Ryzyko amputacji niestety istnieje - mówi nam Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta - mówił nam wówczas Jarosław Wałęsa.  Na całe szczęście zakończyło się na strachu. 

>>>Dramat Wałęsy! Syn ujawnia prawdę o jego chorobie: "Ryzyko amputacji"