Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Nie czuję własnego ciała

i

Autor: Facebook/Lech Wałęsa Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. "Nie czuję własnego ciała"

Z życia polityków

Wałęsa pokazał nowe zdjęcie ze szpitala. Siedzi na wózku. Ujawnił, co mu się przyda

2022-08-10 10:24

Były prezydent Lech Wałęsa zmartwił wielu Polaków, pokazując w niedzielę (7 sierpnia) swoje zdjęcia z łóżka szpitalnego. Noblista nie chciał zdradzić, co mu dolega, nie wyglądał jednak dobrze: miał obok siebie tlen, na palcu pulsoksymetr i nie patrzył w obiektyw. Teraz pokazał nowe zdjęcie. Nie jest dobrze…

Lech Wałęsa od dawna cierpi na problemy zdrowotne. Tylko w zeszłym roku musiał przejść operację zmiany baterii w rozruszniku serca, a jakiś czas potem trafił do szpitala z powodu stopy cukrzycowej. Były prezydent mógł nawet stracić nogę! Legenda Solidarności zmagała się także z Covid-19. Na szczęście wszystkie problemy udało się rozwiązać, a Lech Wałęsa przez długi czas nie skarżył się na zdrowie. Tak było do niedzieli (7 sierpnia), gdy noblista znów wylądował w szpitalu. Nie zdradził szczegółów, jednak zdjęcie było wyjątkowo niepokojące. Widać na nim, jak polityk leży ze smutną miną na szpitalnym łóżku, obok siebie ma tlen, na palcu pulsoksymetr. Od tamtej pory nie było wiadomo, jak się miewa Lech Wałęsa. Teraz pokazało się nowe zdjęcie.

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ, CZYM ZAJMOWAŁ SIĘ LECH WAŁĘSA TUŻ PRZED WYLĄDOWANIEM W SZPITALU

Na oficjalnym profilu Lecha Wałęsy na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widać noblistę w brązowej piżamie, wiezionego na wózku inwalidzkim. W prawej dłoni widać zaklejony wenflon. Niestety, były prezydent nie wygląda dobrze. Ma smutną minę, a do tego jest bardzo blady.

Sprawdź: Lech Wałęsa trafił do szpitala! Wiemy, co się stało!

- I jeszcze trochę... . Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę.  Wszystko to się bardzo przyda... – napisał.

Lech Wałęsa dalej nie napisał, co mu konkretnie dolega, można się jednak domyślać, ze być może chodzi o któryś z już istniejących kłopotów zdrowotnych: kardiologicznych lub związanych z cukrzycą. W komentarzach jak zwykle nie zabrakło życzeń rychłego powrotu do zdrowia i modlitw za zdrowie polityka.

Sonda
Lubisz Lecha Wałęsę?
Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa