Trudno się nie wzruszyć! Tak ukraińskie dzieci zareagowały na nauczyciela, który wrócił z frontu

i

Autor: twitter.com/nexta_tv

FILMIK CHWYTA ZA SERCE!

Trudno się nie wzruszyć! Tak ukraińscy uczniowie zareagowali na powrót nauczyciela z frontu [WIDEO]

2022-09-18 7:41

Do sieci trafiło wzruszające nagranie, które uwieczniło reakcję ukraińskich uczniów na powrót ich nauczyciela. Pedagog właśnie wrócił z frontu. Filmik szybko podbił serca internautów.

Rosja zaatakowała Ukrainę 24 lutego 2022 roku. Od tamtego dnia obrońcy dzielnie walczą o niepodległość swojej ojczyzny. Za broń chwili nie tylko wykwalifikowani żołnierze, ale również i ochotnicy. Do walki stanęły osoby z różnych grup społecznych, w tym nauczyciele. 

Nagranie z ukraińskiej szkoły chwyta za serce. Tak dzieci zareagowały na powrót swojego nauczyciela z frontu

W Internecie pojawiło się nagranie, które jak donosi NEXTA, powstało w jednej z ukraińskich szkół. Na filmiku uwieczniono reakcję uczniów na powrót wracającego z frontu nauczyciela. Dzieci zaczęły z radości piszczeć i szybko podbiegły do pedagoga. Wideo jest niezwykle wzruszające. 

ZOBACZ TAKŻE: Biden ostrzega Putina przed użyciem broni masowego rażenia. Powiedział to TRZY razy

Ukraińska ofensywa. Potrzebna jest większa ilość broni 

Trwa ukraińska kontrofensywa. Według analiz zachodnich ekspertów np. najwyższego rangą dowódcy USA gen. Marka Milleya ofensywa posuwa się w sposób “rozmyślny i wyrachowany”. Niestety obrońców wciąż czekają bardzo ciężkie walki. 

Część zachodnich wojskowych i polityków zauważa również, że Ukraińcy do wygranej potrzebują większych dostaw broni. Z takim apelem zwrócił się niedawno Donald Tusk podczas swojego przemówienia w Poczdamie. 

ZOBACZ TAKŻE: Putin zabił jego kuzyna. Rosyjski dysydent przekonuje: to faszyzm Putina wywołał wojnę z Ukrainą

- Ukraina ma szansę wygrać tę wojnę, ale wymaga to znacznie większego wsparcia ze strony Europy, szczególnie ze strony największych i najbogatszych państw, takich jak Niemcy. Nie chodzi tu tylko o gorące słowa i nagrody, ale o broń, amunicję, samoloty i czołgi - podkreślał lider PO.

Sonda
Czy wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?
Express Biedrzyckej - Ppłk Krzysztof Przepiórka - Rosjanie nie poprzestaną tylko na Ukrainie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają