Tomasz Lis

i

Autor: AKPA Tomasz Lis

Jest nagranie

Tomasz Lis przekazał wieści o swoim zdrowiu. Mówi o najtrudniejszym

2022-12-08 9:15

Tomasz Lis niedawno przekazał, że przebywa w szpitalu, gdzie przeszedł operację kardiologiczną. Wszystko przez dziurę w sercu, która spowodowała czwarty udar dziennikarza. Zabieg na szczęście przebiegł pomyślnie, ale to jeszcze nie koniec leczenia. Były redaktor naczelny „Newsweeka” zabrał głos.

Problemy zdrowotne Tomasza Lisa

Tomasz Lis na bieżąco informuje o swoim stanie zdrowia w mediach społecznościowych. Tam przekazał wieści o czwartym udarze, diagnozie kardiologicznej oraz operacji, jaką niedawno przeszedł. W połowie października podczas pobytu na oddziale neurologicznym okazało się, że czwarty już udar dziennikarza był spowodowany dziurą w sercu czyli ubytkiem przegrody międzyprzedsionkowej. Sytuacja okazała się na tyle poważna, ze redaktor został przetransportowany do szpitala w Aninie, gdzie poddano go szczegółowemu leczeniu. Okazało się, że Tomasz Lis musi przejść operację kardiologiczną. W końcu 4 grudnia dziennikarz przekazał, że już czeka na zabieg, a następnego dnia poinformował o udanej operacji. Teraz Tomasz Lis przebywa w domu, skąd nagrał krótki filmik, gdzie mówi o swoim obecnym stanie.

Tomasz Lis informuje o swoim stanie

Tomasz Lis 7 grudnia nagrał krótki filmik, który opublikował na swoim profilu na Instagramie. Mówi w nim, jak się obecnie czuje i co czeka go w najbliższej przyszłości. Na szczęście, jak sam przyznał, najtrudniejsze już za nim. - Witam znowu z domu. Moje perypetie sercowe jeszcze się nie skończyły. Będą kontrole, może jeszcze jeden zabieg, może dwa, ale to, co najtrudniejsze już za mną. Jestem w pełni gotów na ćwierćfinały i półfinały mistrzostw świata w piłce, a przy okazji bardzo chciałbym podziękować zespołowi Centrum Zaburzeń Rytmu Serca. Może nie był to dokładnie Hilton, ale naprawdę nie ma żadnego powodu, żeby narzekać, a jest powód, żeby dziękować. Dziękuję, kłaniam się – mówił. Widać, ze dziennikarz był w dobrej kondycji, a do tego tryskał dobrym humorem i optymizmem. Na pewno odczuł wielka ulgę po powrocie do domu!

Sonda
Lubisz Tomasza Lisa?
Tomasz Lis nagrał wiadomość wprost ze szpitalnego łóżka. Ujawnił, co mu dolega