Tomasz Lis

i

Autor: AKPA Tomasz Lis

Słynny dziennikarz znów w szpitalu

Problemy z sercem nie dają o sobie zapomnieć. Tomasz Lis znów pod opieką lekarzy!

2022-11-29 21:09

Tomasz Lis (56 l.), trafił do Centrum Zaburzeń Rytmu Serca w Aninie. Znany dziennikarz opublikował w związku z tym wpis na Twitterze , z którego wynika, że z powodu swoich problemów z sercem znów znalazł się pod opieką lekarzy. Wpis dziennikarza stwarza pytania.

Tomasz Lis znów znalazł się w szpitalu. Były redaktor naczelny "Newsweeka" trafił bowiem do Centrum Zaburzeń Rytmu Serca. Poinformował o tym sam główny zainteresowany we wpisie na Twitterze. Pobyt w anińskiej placówce oznacza, że Tomasz Lis ponownie trafił pod oko byłego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego (50 l.), który jest kierownikiem zespołu lekarzy leczących go po udarze.

Co z Tomaszem Lisem? Dziennikarz zapewnia, że jest gotowy na mecz

Ponowny pobyt w szpitalu w Aninie nie wiąże się jednak z zagrażającą życiu Tomasza Lisa sytuacją. Tak wynika przynajmniej z wpisu dziennikarza, który w swoim tweecie przekonuje, że jest gotowy na środowy mecz Polski z Argentyną.

Centrum Zaburzeń Rytmu Serca- pacjenci i serca- melduje pełną gotowość przed jutrzejszym meczem [pisownia orygninalna - red.] - oświadczył dziennikarz we wpisie.

Wada serca powodem udarów? Cztery już za dziennikarzem i oby żadnego więcej

Tomasz Lis w połowie października ujawnił, że przeszedł czwarty udar. Pod koniec tego samego miesiąca ujawnił natomiast, że zespół lekarzy z Anina ustalił, że wada serca jest przyczyną tak licznych udarów. Możliwe, że wtorkowa wizyta w Aninie wiązała się z "cerowaniem serca", o którym Tomasz Lis pisał 27 października.

Serdecznie dziękuję zespołowi Neurologii I Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, którzy poradzili sobie z moim udarem i z profesjonalnym zespołem kliniki zaburzeń rytmu serca prof. Ł. Szumowskiego instytutu kardiologii w Aninie, którzy odkryli przyczynę moich udarów. Za kilka tygodni wracam do Anina, by serce finalnie zacerować, ale na razie czas odpoczynku po stresie - czytamy w twitterowym wpisie dziennikarza z końca października.

Pod postami z Twittera znajdziecie galerię ze zdjęciami, jak Tomasz Lis spełnia swoje biegowe marzenie

Sonda
Czy Tomasz Lis powinien wejść do wielkiej polityki?
Zgorzelski z PSL miażdży pomysł powstania komisji ds. polityki energetycznej. "To jedna wielka bzdura"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany