Marek Suski

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Marek Suski

ZASKAKUJĄCE SŁOWA

Suski wyznał całą prawdę o Kaczyńskim: "Prezes jest bardzo...." Wielu się mocno zdziwi!

2023-01-19 8:54

Marek Suski jako polityk będący w kręgu najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, został w porannej rozmowie radia Zet zapytany o obecny stan prezesa PiS. Wszak Kaczyński kilka tygodni temu przeszedł operację, musiał mieć wszczepioną endoprotezę kolana. Suski zdradził, jak czuje się prezesa oraz wyznał, jaki jest naprawdę. Wiele osób może przeżyć szok!

Kaczyński wraca do formy. Suski zdradza kulisy operacji: Zabieg ciężki

Jarosław Kaczyński pod koniec zeszłego roku trafił do szpitala, w którym spędził święta i sylwester. Były to jednak pobyt zaplanowany z powodu planowanej operacji kolana. Kaczyński już dłuższy czas nosił się z zamiarem wykonania zabiegu, ale inne sprawy zaprzątały mu głowę. W końcu jednak trafił pod opiekę specjalistów, którzy przeprowadzili zabieg wszczepienia endoprotezy kolana. W rozmowie z Bogdanem Rymanowskim, na antenie radia Zet w programie "Gość radia Zet" Marek Suski został zapytany o to, w jakim obecnie stanie zdrowia jest Kaczyński. Przypomnijmy, że w czasie styczniowej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej prezes PiS nie brał udziału w obchodach, natomiast w tym tygodniu był widziany w czasie mszy w intencji zmarłej 10 lat temu matki Jadwigi Kaczyńskiej. - Forma prezesa bardzo dobra. Wczoraj był na mszy, chodzi już bez kul. Był nawet pogodny, uśmiechnięty, gotowy do walki o Polskę - oznajmił Suski. I dodał, że sądzi, iż prezes jest gotowy by wrócić do objazdów po Polsce: - Widząc determinację prezesa, wolę walki, odporność na ból, a jest człowiekiem zahartowanym, więc myślę, że niedługo - ocenił polityk.

Suski zdradził też kulisy zabiegu kolana prezesa: - Endoproteza kolana. To rzeczywiście operacja trudna. Podobno łatwiejsza jest nawet operacja wymiany biodra, niż kolana. Zabieg ciężki. Ale prezes zniósł go bardzo dobrze - przyznał.

Taki Kaczyński jest w rzeczywistości. Suski ujawnił

Przy okazji Marek Suski wprost wyznał, jaki prezes PiS jest w rzeczywistości. Wielu może być zaskoczonych tymi słowami, bo Kaczyński wydaje się być politykiem nad wyraz poważnym, tymczasem, jak przyznał Marek Suski zapytany o to, czy jak patrzy na prezesa, to od razu robi mu się lepiej, odparł: - Oczywiście. Prezes jest bardzo pogodnym człowiekiem, nastawionym pozytywnie do ludzi.

Jarosław Kaczyński na mszy za mamę w 10. rocznicę jej śmierci
Nasi Partnerzy polecają