Nie do wiary!

Kaczyńskiego zabrakło na miesięcznicy. Zdjęcia pokazują wszystko

Prezes PiS Jarosław Kaczyński niedawno wyszedł ze szpitala po operacji kolana. Niestety, nadal nie jest w najlepszej kondycji, o czym świadczy jego nieobecność na miesięcznicy smoleńskiej. To wyjątkowy raz, kiedy były wicepremier nie pokazał się na oficjalnych obchodach. Europoseł PiS Ryszard Czarnecki komentuje dla nas sprawę.

Jarosław Kaczyński znów w domu

Jarosław Kaczyński spędził święta Bożego Narodzenia i początek nowego roku w szpitalu, gdzie miał operowane kolano. Obecnie przebywa w domu na warszawskim Żoliborzu, gdzie ochroniarze dbają, by miał wszystko, czego potrzebuje. Sam prezes PiS na razie nie wychodzi z domu. Polityk cały czas dochodzi do siebie o zabiegu i walczy o powrót do pełnej sprawności. O jego nienajlepszym samopoczuciu świadczy to, iż po raz pierwszy od dawna nie pojawił się na miesięcznicy smoleńskiej.

Ryszard Czarnecki o Jarosławie Kaczyńskim

Do tej pory Jarosław Kaczyński niemal zawsze pojawiał się na uroczystościach 10 dnia każdego miesiąca, niezależnie od okoliczności. Tym razem jednak zabrakło go na Placu Piłsudskiego w Warszawie. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy europosła PiS. - Nasz Prezes zawsze uczestniczył w miesięcznicach w Warszawie i na Wawelu, i będzie dalej uczestniczył. Ten raz był wyjątkowy, jest po operacji i rehabilituje się w domu. Jesteśmy przekonani, że za miesiąc będziemy znów razem na tych ważnych uroczystościach – powiedział nam Ryszard Czarnecki. Rekonwalescencja i aktywizacja po operacji to zawsze bardzo ważne i trudne momenty w odzyskiwaniu dawnej sprawności. Można mieć nadzieję, że Jarosław Kaczyński szybko wróci do zdrowia, a za miesiąc będzie już mógł wziąć udział w obchodach  miesięcznicy.

Sonda
Czy popierasz organizowanie miesięcznic smoleńskich?
Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany