Tak dogadzają prezesowi PiS

Jarosław Kaczyński ma jak w raju! Obiad ze znanej restauracji. Zakupy z marketu. Leki z osiedlowej apteki [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-01-10 5:00

Najbliżsi współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego (74 l.) dbają o prezesa, który po wyjściu ze szpitala dochodzi do siebie w domowym zaciszu! Wszyscy starają się mu dogodzić, jak mogą! Jak ustalił „Super Express”, ochroniarze robią szefowi partii bieżące zakupy. Dostarczają obiady, kupują leki w aptece.  

Dbają o prezesa Kaczyńskiego jak o skarb! Ciepły obiad z dobrej knajpy, zakupy pod drzwi

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przechodzi rehabilitację po operacji wszczepienia endoprotezy, której poddał się w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów, w domowych pieleszach. Zabieg przeszedł ciężko, był mocno obolały. Ale to już powoli przeszłość, bo Jarosław Kaczyński z każdym dniem odzyskuje siły! Pomaga mu w tym zdrowa i pożywna dieta. „Super Express” był świadkiem, jak ochroniarz prezesa dostarczył mu obiad z restauracji na warszawskiej Saskiej Kępie, która specjalizuje się w polskiej kuchni. Prezes mógł zamówić m.in. schabowego (za 34 zł), mielonego (32 zł), pstrąga (49 zł) czy pierogi z mięsem za 29 zł. A wiadomo, że tradycyjne pierogi czy kotlet mielony to jedne z ulubionych dań obiadowych prezesa PiS.

Dobre jedzenie to jedno. Jednak do pełni zdrowia są potrzebne też lekarstwa. W tym celu ochroniarz Kaczyńskiego udał się do niewielkiej apteki osiedlowej. Wcześniej zrobił także zakupy spożywcze w markecie należącym do polskiej sieci handlowej.

Jarosław Kaczyński dochodzi do pełni sił w domowym zaciszu

Ciepły obiad i odpowiednie medykamenty potrafią zdziałać cuda, bo prezes przez cały weekend nadrabiał partyjne i polityczne zaległości. A spraw do załatwienia nagromadziło się sporo! Trzeba zmobilizować działaczy do wytężonej pracy w terenie, zastanowić się, co dalej z projektem ustawy o Sądzie Najwyższym, którego nie chce poprzeć Solidarna Polska i do którego uwagi ma prezydent. Do tego dochodzi kontynuacja przerwanego objazdu po kraju. – Prezes wraca na trasę na przełomie stycznia i lutego – zapowiedział sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski (44 l.). 

NIŻEJ W GALERII ZDJĘĆ ZOBACZYCIE, Z JAKIEJ KNAJPY OBIAD DOSTAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI:

Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają

"Zjednoczona Prawica" to już PRZESZŁOŚĆ?

Posłuchaj rozmowy z Marcinem Kierwińskim!

Listen on Spreaker.