Prezes PiS ma profesjonalną opiekę

Kiedy Kaczyński ma kłopoty z kolanem, wtedy pojawia się ONA! Kim jest tajemnicza kobieta? [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-01-17 10:33

Jarosław Kaczyński (74 l.) dochodzi do siebie po operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Do jego domu na warszawskim Żoliborzu zaczęła niedawno przyjeżdżać tajemnicza opiekunka. Jeśli się dobrze przyjrzeć, to jest to ta sama osoba, która odwiedzała prezesa PiS po zabiegu na pierwszym kolanie, w grudniu 2019 r. Kim jest tajemnicza kobieta?

Bolesne skutki operacji kolana Jarosława Kaczyńskiego

Pod koniec grudnia prezes PiS przeszedł operację kolana. Lekarze wszczepili mu endoprotezę stawu kolanowego, aby mógł bez trudności przemieszczać się o własnych siłach. Taki zabieg jest skomplikowany a dochodzenie po nim do zdrowia jest żmudne i czasochłonne. Kiedy Jarosław Kaczyński przyjechał 11 stycznia do Sejmu, widać było, że chodzenie, nawet o kulach, sprawia mu ból, że ma problem z prostowaniem nogi w kolanie.

Teraz, podobnie jak po operacji pierwszego kolana w grudniu 2019 r., polityk musi przejść intensywną rehabilitację. Ostatnio do domu prezesa PiS przyjeżdża wiele osób, w tym współpracownicy, którzy dbają o to, aby szef partii rządzącej miał wszystko, czego potrzebuje, m.in. leki oraz posiłki. Jedną z osób, które odwiedzają Jarosława Kaczyńskiego jest pewna tajemnicza kobieta, która z uśmiechem na ustach wchodzi do jego domu. Zauważyliśmy, że jest to ta sama osoba, która odwiedzała Kaczyńskiego cztery lata temu, po pierwszej operacji kolana.

Kampania PiS nabiera rozpędu

Nasz informator z otoczenia prezesa nie chce zdradzić jej tożsamości. Dowiadujemy się jednak, że prezes ma dość siedzenia w w domu i chciałby jak najszybciej wrócić do codziennej pracy. – Szef czuje się coraz lepiej, ale musi ćwiczyć zoperowaną nogę. Mamy nadzieję, że szybko odzyska sprawność, bo chciałby znowu spotykać się z wyborcami. Kampania wyborcza nabiera przecież rozpędu – słyszymy w PiS. 

Kaczyński czy Tusk - kto szkodzi krajowej polityce? Wyniki sondażu nie pozostawiają złudzeń

Jak wiadomo, przed Jarosławem Kaczyńskim jest poza tym kilka poważnych problemów do rozwiązania, w tym załagodzenie konfliktów w Zjednoczonej Prawicy wokół zamrożonych środków z KPO. ABR, KS

Krzysztof Jackowski mówi o tym co spotka Jarosława Kaczyńskiego w 2023 roku
Sonda
Chciałbyś pójść na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim?

Przez rządy PiS nasze dzieci umrą z głodu? A może to Tusk "wyśle nas na żebry"?

Posłuchaj, co mówią ZWYKLI LUDZIE! Mocne słowa na polskich ulicach...

Listen on Spreaker.