Przez kilka dni gwałcili Ukrainkę na oczach jej synka! Kobieta nie żyje. Bestialstwo w Mariupolu

i

Autor: Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej Przez kilka dni gwałcili Ukrainkę na oczach jej synka! Kobieta nie żyje. Bestialstwo w Mariupolu

Przez kilka dni gwałcili Ukrainkę na oczach jej synka! Kobieta nie żyje. Bestialstwo w Mariupolu

2022-03-30 19:18

Wojna na Ukrainie trwa od ponad miesiąca. Wszystkie historie, które dzieją się w tym kraju są wstrząsające. Ministerstwo Obrony Ukrainy opisało wydarzenia z Mariupola, gdzie doszło do wyjątkowo brutalnego, wielokrotnego gwałtu na kobiecie, która zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Jakby jednej tragedii było mało, bestialstwo rosyjskich żołnierzy oglądał synek Ukrainki. Dziecko ma niewyobrażalną traumę.

Wojna na Ukrainie wybuchła 24 lutego 2022 roku. Już kilka razy słyszeliśmy, że rosyjscy żołnierze nie mają żadnych zahamowań. Często mordują cywilów, w tym dzieci. Ponadto dochodzi do gwałtów na ukraińskich kobietach. Ministerstwo Obrony Ukrainy poinformowało, że rosyjscy żołnierze wielokrotnie, przez parę dni gwałcili mieszkankę Mariupola na wschodzie Ukrainy. I to na oczach jej sześcioletniego syna! - W Mariupolu rosyjscy okupanci na zmianę gwałcili kobietę przez kilka dni na oczach jej sześcioletniego syna. Kobieta później zmarła z powodu obrażeń. Jej syn osiwiał - napisał resort na Twitterze. Przedstawiciele resortu dodali, że "to nie jest filmowy horror. Gwałt, przemoc, morderstwo - to oznacza ruski mir".

Czytaj też:  Tak Rosjanie gwałcą Ukrainki. "Straciła męża, zrobili to na oczach dziecka"

Od rosyjskiej agresji na niepodległe państwo minęło już 35 dni. Jak podało brytyjskie ministerstwo obrony, Rosjanie nie osiągnęli swoich celów ofensywnych. Wojska, które miały oblegać Kijów, przegrupowują się. Co to oznacza? Każdego dnia na naszych łamach prowadzimy relację na żywo z wojny na Ukrainie.

Sąd Okręgowy we Wrocławiu uznał, że mężczyzna podejrzany o gwałt na Ukraince ma trafić do aresztu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE