Minister Przemysław Czarnek opowiada o historii wielkiej miłości do żony

i

Autor: WOJCIECH TOMASZEK / FotoNews / Forum Minister Przemysław Czarnek opowiada o historii wielkiej miłości do żony

Przemysław Czarnek zdradza intymne szczegóły swojego związku. "Kosztowało mnie to milion lirów"

2022-02-13 11:40

14 lutego przypada Święto Zakochanych, zwane inaczej walentynkami. Z tej okazji minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek (45 l.) postanowił podzielić się z "Super Expressem" wspomnieniem, jak poznał swoją żonę, a właściwie to jak zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia!

Wakacje we Włoszech

Wszystko zaczęło się, gdy Przemysław Czarnek był jeszcze młodym chłopakiem. - Jeździłem do Włoch na wakacje do Milano Marittima i pracowałem tam kilka lat z rzędu. Przez 5 lat pracowałem w hotelu Perez. Tego ostatniego roku przyjechała do sąsiedniego hotelu Ambra właśnie Kasia. Wpadliśmy sobie tam w oko - mówi nam Czarnek. I choć były pewne komplikacje, to jednak nie zniechęciły one zakochanych.

Werner kusi dekoltem. Opublikowała odważne zdjęcia

Utracony milion lirów

- Trudność polegała na tym, że ja miałam pracę wieczorną, a Kasia przedwieczorną. Wieczorami nie mogliśmy się spotykać, ale to się jakoś nawiązało. Ona wróciła wcześniej do Polski, a ja byłem do tego stopnia zakochany, że skróciłem dwa tygodnie swój pobyt we Włoszech, co kosztowało mnie 1 mln lirów włoskich, a zatem 2 tys. zł. Ha, ha! To nie jest nadal mało, a w latach 90. to było bardzo dużo. Poświęciłem to, żeby dotrzeć do Polski i dalej kontynuować naszą znajomość - stwierdził żartobliwie polityk.

Kaczyński podwiózł europosłankę na cmentarz. To dżentelmen w każdym calu! Spójrz na te zdjęcia!

22. rocznica ślubu

Jak jest teraz? Czy wielkie uczucie nadal trwa? - Tak to się zaczęło, a potem się to rozwijało. Ja byłem na 5 roku studiów, a Kasia na 4 roku studiów, jak braliśmy ślub. W maju będzie 22 lata po ślubie, a jest lepiej niż było – kwituje uradowany Przemysław Czarnek.

Sonda
Czy prezydent powinien zawetować Lex Czarnek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE