Codziennie szprycują Kaczyńskiego lekami

i

Autor: PAPS Jarosław Kaczyński

Przełomowe informacje o Kaczyńskim. Wszystko się wyjaśniło

2018-08-24 11:51

Cała Polska od kilku miesięcy żyje stanem zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy zastanawiają się, czy Jarosław Kaczyński udźwignie trudy kampanii wyborczej i wesprze kandydatów PiS walce o samorządy. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić szef sztabu wyborczego partii europoseł Tomasz Poręba. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Wszystko wskazuje na to, że prezes Prawa i Sprawiedliwości czuje się lepiej.- Opozycji mogę powiedzieć wprost: prezes Jarosław Kaczyński jeszcze nie raz da wam w kość. Dla dobra Polski - zapewnił w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" Poręba. Europoseł zdradził, że jest w stałym kontakcie z szefem PiS. - Uzgadniamy wszystkie działania, jakie będziemy podejmować w tej kampanii. Wiemy, że nie wygramy tych wyborów bez prezesa Kaczyńskiego i cieszę się, że jego aktywność będzie tak duża - zaznaczył.

Nie wiadomo dokładnie, na czym będzie polegać kampanijna aktywność szefa PiS, ale - jak ujawnił Poręba - sztab PiS ma "ciekawe pomysły na widoczną, aktywną obecność prezesa Jarosława Kaczyńskiego". - Bardzo go potrzebujemy, bardzo na niego liczymy - podkreślił europoseł PiS i dodał, że twarzą kampanii ma być także Mateusz Morawiecki.