Jarosław Kaczyński

i

Autor: ART SERVICE Jarosław Kaczyński

Pierwsza narada partii w 2023 roku

Jarosław Kaczyński w coraz lepszej formie po operacji kolana. Prezes PiS rusza w Polskę

2023-02-06 5:00

Jarosław Kaczyński (74 l.) po wielotygodniowej kuracji związanej z operacją kolana, niebawem znowu ruszy w Polskę! - Prezes PiS jest w coraz lepszej formie po operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Wrócił do pracy, jest dużo ważnych i potrzebnych rzeczy do zrobienia – mówi nam europoseł PiS Karol Karski (57 l.).

Pierwsze spotkanie szefów PiS w tym roku

Objazd 94 okręgów, które składają się na strukturę PiS, Jarosław Kaczyński rozpoczął w lipcu 2022 roku. W grudniu wielki objazd po Polsce przerwała prezesowi PiS planowana operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

Kiedy Kaczyński ma kłopoty z kolanem, wtedy pojawia się ONA! Kim jest tajemnicza kobieta?

Po wielotygodniowej rekonwalescencji Kaczyński jest już w o wiele lepszej formie. Na poniedziałek zaplanowano pierwsze w tym roku spotkanie władz PiS w centrali partii w którym udział weźmie także prezes, a niebawem Kaczyński ma znowu ruszyć w objazd po Polsce.

- Gospodarz, czyli Jarosław Kaczyński jest już na miejscu na Nowogrodzkiej, więc nie będzie już żadnych pokus do harcowania. A mówiąc już całkiem poważnie, bardzo się cieszymy, że ze zdrowiem prezesa jest w porządku i świetnie, że już wkrótce Jarosław Kaczyński rusza znowu w Polskę, to kwestia niedługiego czasu – powiedział nam europoseł PiS Ryszard Czarnecki (60 l.).

Jarosław Kaczyński z prywatnych pieniędzy wpłacił 100 000 zł na pomoc Ukrainie

Narada przedwyborcza przy Nowogrodzkiej

W poniedziałkowym posiedzeniu Prezydium Komitetu Politycznego PiS weźmie także udział premier Mateusz Morawiecki oraz pozostali wiceprezesie PiS. - Będzie to rutynowe spotkanie kierownictwa, ale tematów do rozmowy nie zabraknie. Na pewno jednym z głównych będzie kwestia zbliżającej się kampanii wyborczej; dalszego objazdu po kraju, planowanych konwencji, list wyborczych, a także współpracy z naszymi koalicjantami - przekazał PAP jeden z polityków z władz PiS.

M. HORAŁA: DROGA DO ZWYCIĘSTWA PIS JEST OTWARTA
Sonda
Czy chcesz zobaczyć debatę Kaczyński - Tusk?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany