Morawiecki w nowym spocie PiS

i

Autor: ABR Premier w spocie PiS

Nowy spot wyborczy PiS

Premier Morawiecki ostrzega przed opozycją i liczbą 67. „Stop Tusk”

2023-10-02 8:05

Prawo i Sprawiedliwość zamieściło w internecie nowy spot wyborczy. Wystąpił w nim premier Mateusz Morawiecki, którzy ostrzega przed liderem PO. „67 – to liczba hańby Donalda Tuska, bez żadnych skrupułów podniósł Polakom wiek emerytalny do 67 lat” – mówi szef rządu.

Nowy spot PiS

2 października 2023 r. rano w mediach społecznościowych Prawo i Sprawiedliwość zamieściło nowy spot wyborczy. W spocie premier Mateusz Morawiecki w roli lektora przypomina o podniesieniu przez rząd Donalda Tuska wieku emerytalnego dla Polaków.

 – 67 – to liczba hańby Donalda Tuska. Bez żadnych skrupułów podniósł Polakom wiek emerytalny do 67 lat. O 7 lat dłuższa praca dla kobiet – mówi szef rządu w spocie PiS.

Marsz Miliona Serc. Ile osób przyszło? Są informacje z ratusza

"Powiedzcie prawdę Polakom"

Premier przypomniał, że kiedy Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło, że to zmieni, Platforma Obywatelska udowadniała na wszystkie sposoby, że to niemożliwe i szkodliwe.

– Powiedzcie wreszcie prawdę Polakom – że przebieracie nogami w miejscu, by przywrócić wyższy wiek emerytalny. My dajemy Polakom wolny wybór zamiast dyktatu Tuska. Stop 67. Stop Tusk – podkreślił premier.

Ulicami Nowego Jorku przeszła parada Pułaskiego. Prezydent Duda tańczył poloneza! [ZDJĘCIA]

Morawiecki dodał w spocie, że jednym prostym sposobem można Tuska powstrzymać 15 października, głosując w referendum i głosując na Prawo i Sprawiedliwość.

Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne
Sonda
Kto byłby lepszym premierem po wyborach?
Nasi Partnerzy polecają