Przemysław Czarnecki, syn Ryszarda Carneckiego

i

Autor: MACIEJ KULCZYNSKI/East News Przemysław Czarnecki, syn Ryszarda Carneckiego

Miał być pijany w sztok

Poseł PiS Przemysław Czarnecki trafił na izbę wytrzeźwień. Zgarnęli go z przystanku nieprzytomnego

Poseł PiS Przemysław Czarnecki trafił na izbę wytrzeźwień na ulicy Kolskiej w Warszawie! Policja zabrała nieprzytomnego polityka z przystanku po wcześniejszym zawiadomieniu. Z nieoficjalnych ustaleń TVN Warszawa wynika, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Poseł PiS Przemysław Czarnecki na izbie wytrzeźwień

Przemysław Czarnecki został znaleziony przez ratowników medycznych. Nad ranem odpowiednie służby zostały poinformowane o nieprzytomnej osobie na rogu ulic Ledóchowskiej i Branickiego na warszawskim Wilanowie. Okazało się, że mężczyzna to poseł PiS Przemysław Czarnecki. Informację udało nam się nieoficjalnie potwierdzić.  Leżał nieprzytomny w pobliżu jednego z przystanków autobusowych. Po oględzinach ratownicy nie stwierdzili żadnych urazów ani dolegliwości zagrażających zdrowiu, polityk był za to nietrzeźwy. Został wezwany patrol policji, który przejął Przemysława Czarneckiego i zgodnie z procedurami w takich wypadkach, zabrano go na izbę wytrzeźwień na ulicy Kolskiej w Warszawie. Poseł PiS miał mieć ponad dwa promile alkoholu w organizmie. O całą sytuację zapytaliśmy europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, ojca polityka. - Nie komentuję, nie rozmawiam na ten temat - powiedział nam. Warto zaznaczyć, ze pobyt w izbie wytrzeźwień kosztuje 343 zł, a opuścić placówkę można dopiero w momencie, gdy badanie alkomatem wykaże zero promili.

Kim jest Przemysław Czarnecki?

Poseł PiS Przemysław Czarnecki jest synem europosła PiS Ryszarda Czarneckiego. 39-latek zaczynał swoją przygodę z polityką jako analityk ds. bezpieczeństwa i w klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości. W latach 2010 i 2011 bezskutecznie kandydował najpierw do rady miejskiej we Wrocławiu, później do Sejmu z okręgu wrocławskiego. Dopiero w 2014 roku udało mu się zdobyć mandat poselski. W kolejnych wyborach w 2015 i 2019 roku udało mu się zdobyć reelekcję. Na początku 2020 roku zrzekł się immunitetu poselskiego w związku z oskarżeniem o uszkodzenie ciała. Przypomnijmy, że sprawa dotyczy nocy z 31 grudnia 2018 na 1 stycznia 2019 roku. Wtedy Przemysław Czarnecki miał dźgnąć nożem swojego przyjaciela, który próbował uchronić siebie i żonę polityka przed ciosem.

Sonda
Trafiłeś/-aś kiedyś na izbę wytrzeźwień?
Przemysław Czarnecki wyszedł z izby wytrzeźwień. Poseł PiS na kacu

Alkoholizm to poważny problem, a wychodzenie z niego trwa latami.

Posłuchaj rozmowy i dowiedz się, jak walczyć z nałogiem.

Listen to "Mnie też to boli. O wychodzeniu z alkoholizmu. DROGOWSKAZY" on Spreaker.