Kamil Durczok i Julia Oleś

i

Autor: AKPA Kamil Durczok i Julia Oleś

Portal Kamila Durczoka tuż przed jego śmiercią zniknął z Facebooka. Julia Oleś maczała w tym palce

2021-11-26 13:10

Strona portalu Kamila Durczoka na Facebooku, ku zdziwieniu fanów, zniknęła z sieci. Wielkie było zdziwienie użytkowników Facebooka, którzy zorientowali się, że zamiast portalu Silesion mają polubioną inną stronę o nazwie "Fabjulus.pl - Julia Oleś". Okazuje się, że nazwa strony została zmieniona na kilka tygodni przed śmiercią Kamila Durczoka. Jak do tego doszło i dlaczego nowa nazwa strony jest powiązana z Julią Oleś - byłą partnerką Kamila Durczoka? Wyjaśniamy!

Portal Kamila Durczoka zniknął z Facebooka

Od czasu śmierci Kamila Durczoka coraz więcej mówi się o jego majątku, spadku i o tym, co po sobie pozostawił. Dziennikarz posiadał m.in. nieruchomości oraz cenne auto (więcej w materiale: Majątek Kamila Durczoka: willa z basenem, zabytkowy mercedes i... Dla wielu to powód do wstydu). Kamil Durczok był także twórcą portalu Silesion, którego fanpage jeszcze do niedawna istniał na Facebooku. Jednak na kilka tygodni przed śmiercią Kamila Durczoka strona niespodziewanie zmieniła nazwę. Okazuje się, że to wszystko za sprawą Julii Oleś - byłej partnerki dziennikarza. Pod koniec września to właśnie ona zmieniła nazwę strony "Silesion" na Facebooku na "Fabjulus.pl - Julia Oleś". Na stronie pojawiło się także nowe zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle reklamujące jej nową książkę. Dlaczego Julia Oleś przejęła fanpage portalu Kamila Durczoka? Zobaczcie w dalszej części artykułu, jak się z tego tłumaczy!

Przeczytaj koniecznie: Syn Kamila Durczoka przed śmiercią ojca zmienił nazwisko i wygląd. O co chodziło?

Julia Oleś przejęła fanpage Silesion Kamila Durczoka

Julia Oleś przyznała, że to ona zmieniła nazwę strony portalu Kamila Durczoka na Facebooka. Okazuje się jednak, że miała do tego pełne prawo! Jak tłumaczy w rozmowie z serwisem pudelek.pl: - Po zakończeniu współpracy ponad 2 lata temu, podzieliliśmy pozostałości po wspólnej pracy (wszystkimi tymi elementami administrowałam ja). W obecności informatyka przepisałam na niego domeny Silesion.pl, coalminders.pl, a także dostępy do serwerów i licencji, a on zrzekł się fanpage’a na moją rzecz. Julia Oleś wyjaśniła także, jak doszło do zmiany nazwy "Silesion" na "Fabjulus.pl - Julia Oleś" na Facebooku. - Fanpage jest od samego początku w rękach moich i został 3 miesiące temu połączony z moim własnym. Fanpage Silesionu przed połączeniem liczył 27 tysięcy fanów, mój własny liczył 9 tysięcy. Wszystkie te rzeczy można sprawdzić, mieliśmy też podpisaną ugodę - tłumaczy w rozmowie z serwisem pudelek.pl.

Zobacz w galerii poniżej, jak wygląda grób Kamila Durczoka tydzień po pogrzebie - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
W tym miejscu spocznie Kamil Durczok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE