Opinie Super Expressu. Jan Pietrzak: Polscy siatkarze stworzą dużo lepszy rząd niż Ewa Kopacz

2014-09-23 4:00

To był zachwycający, piękny mecz. Bardzo się cieszę, kiedy widzę, jak młodzi ludzie wygrywają i zostają mistrzami, szczególnie jeśli są z Polski. Pokazali nam wszystkim, że stać nas na mistrzostwo. Chcę też zwrócić uwagę, że na kilkanaście meczów w tych mistrzostwach jedyny, który nasza drużyna przegrała, był wtedy, gdy na widowni zasiadł Donald Tusk.

To był zachwycający, piękny mecz. Bardzo się cieszę, kiedy widzę, jak młodzi ludzie wygrywają i zostają mistrzami, szczególnie jeśli są z Polski. Pokazali nam wszystkim, że stać nas na mistrzostwo. Chcę też zwrócić uwagę, że na kilkanaście meczów w tych mistrzostwach jedyny, który nasza drużyna przegrała, był wtedy, gdy na widowni zasiadł Donald Tusk. Wygląda na to, że to jest człowiek, który przynosi pecha. Tusk przynosi Polsce same nieszczęścia, sprowadza katastrofy i kataklizmy. W finale nasi siatkarze wygrali, bo Tusk wyjeżdża z Polski. Prezydent nie roznosi tego pecha, w jego obecności da się jeszcze zwyciężać. Proponuję poprosić polską drużynę siatkarzy, żeby zostali nowym polskim rządem. Będą napewno lepsi niż rząd Ewy Kopacz. Są młodzi, dynamiczni, sprawni umysłowo i fizycznie, pracowici i mądrzy. I potrafią coś robić dobrze. Niech sami ustalą, kto jaką bierze tekę. Mam dla nich same ciepłe uczucia. Szczere, gorące gratulacje.

Zobacz też: Opinie Super Expressu. Mariusz Błaszczak: Słaby rząd na trudne czasy

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail