Donald Tusk i Jarosław Kaczyński upokorzeni

i

Autor: ART SERVICE

Głosna akcja

Politycy PiS ruszyli pod biura poselskie PO! Zostawiają wymowne kartki

2022-12-10 17:29

Rywalizacja między PiS a PO cały czas nabiera rozpędu. Przyszłoroczne wybory parlamentarne zdecydowanie podgrzewają atmosferę między politycznymi konkurentami. Politycy PiS zdecydowali się na akację Ponowne Oszustwo, w ramach której zostawiają przy biurach poselskich polityków PO wymowne kartki.

Politycy PiS przyszykowali kartki, na których czytamy: „Cześ Platformo! Wiemy, że w tym trudnym czasie nie macie do zaproponowania Polakom”. Niżej wypunktowane są wszystkie sposoby, na jaki rząd pomaga rodakom, jak zamrożenie cen energii elektrycznej, dodatek węglowy czy wakacje kredytowe. Z tymi ulotkami niektórzy z nich udali się pod biura poselskie polityków PO. - Dziś chcemy ostrzec przed #PonownymOszustwem, które czai się za plecami Tuska – dlatego pokazujemy jak zachowywał się Tusk w czasie kryzysu – a jak zachowuje się nasz rząd PiS. Dziś w Milanówku zorganizowałem konferencję #POnowneOszustwo – napisał Zdzisław Sipiera, dodając zdjęcia seniorów naklejających wspomniane ulotki na biuro poselskie posłanki Kingi Gajewskiej. - Chciałam przekazać do rąk własnych, ale nikogo nie zastałam. Warto mieć taką ściągawkę przy sobie jak Dobry Rząd pomaga Polakom w trudnych czasach, a nóż ktoś zapyta – napisała Dominika Chorosińska. Podobnie było pod biurem poselskim Bartłomieja Sienkiewicza. - Przed biurem posła PO B. Sienkiewicza w Jędrzejowie przypomnieliśmy złe dla Polski rządy Tuska, ostrzegając przed #POnowneOszustwo! Przedstawiliśmy to, co wprowadził rząd PiS, by Polakom było lżej. Platformo, nie przeszkadzaj! Nie macie Polakom nic do zaproponowania! – oznajmiła na Twitterze Anna Krupka. - Wczoraj posłanka PiS Agata Wojtyszek przyszła do mojego biura w Starachowicach. Na spotkanie wyszli jej moi współpracownicy z odrobiną prawdy… przed którą uciekała aż się kurzyło. Sami zobaczcie – napisała Marzena Okła-Drewnowicz. Dodała także nagranie, na którym widać, ze posłanka PiS zaproszona do rozmowy odchodzi z razem z resztą towarzyszy.

Sonda
Jak oceniasz pomoc rządu dla Polaków w czasie kryzysu?
Prof. Antoni Dudek: "Polska jest opanowana przez kulturę przesady, a Kaczyński jej tworzeniu ma ogromne zasługi" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają