Wojciech Szczęsny

i

Autor: AP PHOTO/FRANCISCO SECO Wojciech Szczęsny

Mecz Polska-Arabia Saudyjska

Politycy gratulują polskiej reprezentacji. "W życiu trzeba mieć szczęście. Szczęsnego znaczy"

2022-11-26 20:02

Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata. Po wygranej rozgrywce ze wszystkich stron świata posypały się gratulacje. Słów uznania nie szczędzili również polscy politycy.

Polska wygrała z Arabią Saudyjską. Prezydent Andrzej Duda gratuluje piłkarzom

Reprezentacja Polski w piłkę nożną wygrała w sobotę z Arabią Saudyjską 2:0 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Prezydent Andrzej Duda złożył gratulację piłkarzom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Masłomiący, w gminie Michałowice pod Krakowem, w siedzibie koła Gospodyń Wiejskich (Wspaniałych!) Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0! Brawo! Gratulujemy i dziękujemy Biało-Czerwonym!!!" - napisał prezydent. W poście zamieścił także zdjęcie ukazujące wspólne oglądanie meczu polskiej reprezentacji z mieszkańcami Masłomiący.

Premier Mateusz Morawiecki komentuje zwycięstwo Polaków

Zwycięstwo skomentował również premier Mateusz Morawiecki. "Mamy zwycięstwo! Nareszcie! Genialny Wojciech Szczęsny! Wspaniały Robert Lewandowski! Nasza Drużyna! Trenerze, bardzo dziękujemy! Gratulacje dla całej Drużyny i skupiamy się już na meczu z Argentyną" - napisał premier.

Zwycięski wynik meczu skomentował również Donald Tusk. Lider Platformy Obywatelskiej postanowił wykorzystać do tego zabawną grę słów.

"Bo w życiu trzeba mieć szczęście. Szczęsnego znaczy" - napisał.

Ponadto gratulacje piłkarskiej reprezentacji Polski złożyli między innymi: Zbigniew Ziobro, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak, Tomasz Zimoch, Andrzej Halicki, Andrzej Adamczyk, Sławomir Nitras i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Sonda
Czy śledzisz dokonania polskiej reprezentacji piłkarskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany