PiS nagrodził sprzątaczkę, która wygarnęła Lempart! „Za odwagę”

i

Autor: SHUTTERSTOCK, EAST NEWS PiS nagrodził sprzątaczkę, która wygarnęła Lempart! „Za odwagę”

PiS nagrodził sprzątaczkę, która wygarnęła Lempart! „Za odwagę”

2021-11-30 7:33

Marta Lempart kilka dni temu postanowiła udać się pod siedzibę PiS, gdzie narobiła bałaganu. Na nagraniu z akcji uwagę przykuwa jednak sprzątaczka, która proponuje aktywistce, by ta sama po sobie posprzątała. Teraz jej czyn został doceniony przez klub. Pani Teresa dostała piękną nagrodę.

Marta Lempart postanowiła dobitnie pokazać pod siedzibą PiS, co sądzi o zaostrzeniu prawa aborcyjnego i rejestrze ciąż, rozlewając czerwona farbę na drzwi i chodnik przy siedzibie klubu w Warszawie. Zaczęła też przemowę. W pewnej chwili podeszła do niej sprzątaczka, która była wyraźnie zbulwersowana sytuacją i spytała, kto tak nabrudził. Marta Lempart się przyznała, a wtedy kobieta powiedziała, żeby po sobie posprzątała. Aktywistka zbyła ją krótkim i stanowczym „Nie”. Nagranie zdarzenia szybko obiegło internet i wywołało falę krytyki ze wszystkich stron w kierunku liderki Strajku Kobiet. Pani Teresa zaś, sprzątaczka z nagrania, została doceniona przez PiS. Wiceminister Jacek Ozdoba pokazał na swoim profilu na Twitterze piękny bukiet kolorowych kwiatów.

- Dla p. Teresy za ciężką pracę i odwagę do Marty L. Brawo! – napisał. Takie wyróżnienie z pewnością poprawi pani Teresie nastrój po nieuprzejmej sprzeczce z Martą Lempart!

Sprawdź: Awantura przed siedzibą PiS. Marta Lempart oberwała od sprzątaczki. Ale łomot! Wszystko się nagrało

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wyglądało starcie Marty Lempart i pani Teresy!

Awantura przed siedzibą PiS. Marta Lempart oberwała od sprzątaczki

Sonda
Czy pani Teresa zasłużyła na nagrodę?
Express Biedrzyckiej - Marta Lempart: Warto było wyjść na ulice. PiS to przestępcy, będą siedzieć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE