Owsiak poszedł do śmietnika. Zobaczył tam coś, co nim wstrząsnęło! Niewiarygodne!

2022-01-30 21:09
Jerzy Owsiak
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Jerzy Owsiak

W niedzielę, 30 stycznia 2022, odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak dosłownie na kilka dni przed finałem WOŚP, przeżył coś co nim mocno wstrząsnęło! O wszystkim napisał na Facebooku. Co za historia! Aż trudno w nią uwierzyć.

Wielki finał WOŚP odbył się w niedzielę 30 stycznia. Zaskakujące, co wydarzyło się dosłownie kilka dni przed tym ważnym dniem, Jerzego Owsiaka spotkało coś, co nim wstrząsnęło! Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszystko ze szczegółami opisał na swoim koncie na Facebooku. Okazuje się, że Jerzy Owsiak doznał szoku, gdy poszedł najzwyczajniej w świecie wyrzucić śmieci do osiedlowego śmietnika. - Idę do osiedlowego śmietnika, który jest u nas bardzo dobrze utrzymany, bo kontenery wyraźnie nastawione na segregację i lokatorzy się temu bardzo zgrabnie poddali. Wchodzę i kątem oka widzę książkę opartą o ścianę; książkę na półeczce, gdzie jest miejsce na stare baterie - zaczął swój wpis Owsiak. Szybko chwycił książeczkę i przeżył zaskoczenie: - Śmieci wyrzucam, zawracam, już teraz wiem, co chwytam w ręce i wstrząśnięty, co tu dużo ukrywać, idę do samochodu. Co to była za książka? Okazuje się, że to książeczka autorstwa Juliana Tuwima: „Lokomotywa i inne wesołe wierszyki”, z ilustracjami Jana Marcina Szancera. Owsiak nie mógł uwierzyć, że ktoś zostawił książeczkę na śmietniku: -  Co to się porobiło, że wiersze na których wychowałem się ja, moje dzieci, moje wnuczki wylądowały na śmietniku? - zastanawia się Owsiak. Książeczkę zabrał ze sobą. Owsiak postanowił też zaapelować: - Nie wyrzucajcie takich książek. W ogóle nie wyrzucajcie książek. To takie niedobre i we mnie wzbudziło lęk i smutek, że świat takich opowiadań został zaniesiony do śmietnika -napisał Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak od lat stoi na czele Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy, która co roku ma swój Finał WOŚP. W tym roku, 30.01.2022 przypadł jubileuszowy Finał WOŚP.

SPRAWEDŹ>>Finał WOŚP 2022. Ile w tym roku zebrano pieniędzy? Czy padł rekord?

DOWIEDZ SIĘ>>WOŚP 2022: Syn Durczoka przekazał na licytację cenną pamiątkę po ojcu! Miał ważny powód

Sonda
Czy wesprzesz WOŚP w 2022 roku?
Super Raport 27.01 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica oraz Michał Kołodziejczak - lider AGROunii) Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE