Debata

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express; Wojciech Olkusnik/East News; Tomasz Golla/Super Express; Sebastian Wielechowski/Super Express; Paweł Jaskółka/Super Express

Duże zaskoczenie

Oto, kto wygrał debatę „Super Expressu”. Takiego wyniku się nie spodziewaliśmy!

2023-09-18 9:08

Debata „Super Expressu” już za nami. Ależ to był pełen emocji wieczór! Uczestniczki dały z siebie wszystko. Zapytaliśmy, kto według was wygrał debatę w sondzie, która zakończyła się w poniedziałek 18 września rano. Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał!

Debata przedstawicielek sześciu ugrupowań politycznych obfitowała w merytoryczne wypowiedzi i propozycje powyborczych zmian. Każda z pań miała okazję zaprezentować widzom swój światopogląd i propozycje zmian, które sprawią, by Polakom żyło się lepiej. Podczas debaty odpowiadały na pytania prowadzących, zadane sobie nawzajem i pytania nadesłane przez widzów, a na każde z nich odpowiedziały bez problemu.

Tym bardziej wybór jednej, najlepszej uczestniczki mógł się okazać trudny dla widzów. Podjęliście decyzję, której nikt z nas się nie spodziewał! Jak się okazuje, są dwie zwyciężczynie. To Katarzyna Kotula z Lewicy i Anna Bryłka z Konfederacji, które otrzymały po 38 proc. głosów!

Za nimi uplasowała się reprezentantka KO Aleksandra Gajewska z wynikiem 14 proc. i Katarzyna Suchańska z Bezpartyjnych Samorządowców, która uzyskała 6 proc. Na Urszulę Nowogórską z Trzeciej Drogi zagłosowało 3 proc. z Was, a posłanka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka zajęła ostatnie miejsce, uzyskując 2 proc. głosów.

Nie spodziewaliśmy się remisu na pierwszym miejscu! Jeszcze większym zaskoczeniem okazało się, że pierwsze miejsce zajęły przedstawicielki skrajnie różnych programów i światopoglądów. Wszystkim paniom zaś gratulujemy świetnego występu.

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Najważniejsze Wybory. DEBATA [17.09.2023]
Listen on Spreaker.